Zapraszam Cię w niezwykłą, kosmiczną podróż do źródła żywych dźwięków – TRANSGONG MEDICINA

Przyjdź, aby poczuć kojące, subtelne dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, majestatyczną siłę gongu oraz relaksujące dźwięki innych instrumentów archaicznych. Poczuj odprężenie, relaks i wyciszenie.

Podczas kąpieli w dźwiękach Twoje ciało i umysł wprowadzane zostaną w stan głębokiego relaksu, świadomego snu, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywniają się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania siebie i własnego ciała. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Oczyszczające dźwięki gongu mają tak potężne działanie, że ich wibracja dociera do najgłębszych i najdalszych sfer subtelnych człowieka. Wywołuje ona stan głębokiej medytacji i oczyszczenia. Pojawia się uczucie spokoju, ukojenia, w którym człowiek doświadcza jednocześnie dźwięku i ciszy, bycia jednym ze wszystkim w wielkiej symfonii stworzenia….
Przewodnikiem po świecie dźwięków będzie Sławek Chodorowicz,

Koncert odbędzie się we wtorek -19 czerwca o godzinie 17:00

Miejsce : ul. Lipowa 5, Kalisz (ZEN YOGA & Therapy )
Cena biletu : 30 zł
Czas trwania : 60 minut
Bilety dostępne na miejscu w dniu koncertu.

koncert odbywa się “na leżąco” więc zabierz ze sobą karimatę i koc :)
Liczba miejsc ograniczona, zapisz się już dziś pod nr: 664 207 600 (Renata)

Po koncercie, będzie można zapisać się na indywidualne sesje terapii dźwiękiem .

Sławek Chodorowicz od dziecinstwa pasjonuje się dźwiękiem i jego wpływem na ciało i umysł. W młodości grał na gitarze, udzielał się w zespołach niezależnych. Osiem lat temu przyszły do niego wibracje mis i gongów i od tego czasu stały się nieodłącznym elementem jego życia. Od siedmiu lat zajmuje się pracą z dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Uczestnik wielu spotkań i warsztatów prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem w formie Nada Yogi udoskonalał między innymi u Kazimierza Kusa oraz Swamiego Karmayogi Saraswati. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi i i instytucjami, dla których od lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich. Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną.(www.dotykdlazdrowia.com.pl). Jest członkiem zespołu Chakra Zu – Transgong Medicina,

Lipowa 5, Kalisz - ZEN YOGA & Therapy

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»
Bico australia 20131216 146n120