Made in Kalisz 2017 rusza 18 marca! Made in Kalisz Festival jest inicjatywą oraz częścią całego przedsięwzięcia muzyczno-kulturowego, jakim jest Kalisz Ambient Festiwal. - Poprzez promocję ambitnej i niezależnej muzyki dążymy do zwiększenia kulturowej świadomości nie tylko w regionie wielkopolski, ale także w całej Polsce – mówią organizatorzy.

Festiwal ten ma na celu stworzenie warunków dla młodych muzyków z Kalisza i okolic wykonujących muzykę alternatywną, eksperymentalną i elektroniczną do zaprezentowania się szerszej publiczności. Line-up festiwalu jest już gotowy, a na deskach klubu Urwany Film zobaczymy młodych, oraz doświadczonych muzyków z Kalisza i okolic.

Dodajmy, że festiwal będzie miał formułę konkursową, a najlepsze zespoły zostaną wyłonione przez publiczność w formie głosowania, a oprócz artystów z naszego regionu wystąpi także gwiazda wieczoru duet Sexy Suicide! Warto dodać, że główną nagrodą imprezy będzie udział na jesiennej gali Kalisz Ambient Festiwalu w CKiS. Będzie także nagroda ufundowana przez gwiazdę wieczoru czyli wspólny koncert z Sexy Suicide.

No więc kto zagra na MiKF 2017? - Z wielką przyjemnością na tą imprezę zaprosiliśmy naszych rodzimych muzyków: Dvj Sok, Łukasz Szafrański, Skinwalk, Artefact, Miko’Why oraz naszych sąsiadów z Konina – Marcin Olejniczak i Kleczewa/Poznania – Reeds. Wierzymy, że wszyscy wspólnie stworzymy niezapomniany klimat i sprawimy, że impreza na stałe wpisze się w ramy kaliskich imprez alternatywnych. Zapraszamy już 18 marca – mówią organizatorzy.

Sexy Suicide to wokalistka Marika Tomczyk z Warszawy i Bartłomiej Salamon z Sosnowca, odpowiedzialny za tworzenie muzyki, programowanie, sample. Od 2012 roku tworzą razem muzykę inspirowaną dźwiękami lat 80-tych, która bywa określana jako gothic italo disco czy też industrial tanzmusik.

Dj Sok – Jego sety to miks szerokopojętej muzyki basowej i często bardzo zaskakujących akcentów z całego świata muzyki. W klubach i na scenie pojawia się od kilkunastu lat. Trudno wymienić miejsca w Polsce i na świecie, w których występował.

Łukasz Szafrański – Miłośnik snujących się zapachów dźwiękowych, czasem kojących a czasem śmierdzących. Pomaga sobie gitarami, klawiszami, efektami lub po prostu tym co jest pod ręką. Za pomocą fali akustycznej stara się przenieść słuchacza “tam”, choć nigdy nie wiadomo gdzie to jest.

Projekt REEDS narodził się w 2011 roku w Poznaniu. Jego założeniem była muzyka ambientowa/downtempo tworzona, w głównej mierze, za pomocą gitar i looperów.

W 2012 roku debiutancką EP-kę Give Me a Reason to Worry at Night wydał poznański netlabel 3LOOP.org.

Skinwalk to mroczna elektronika bazująca na trip-hopie, a jednocześnie będąca połączeniem różnych innych gatunków. To przepełniona strachem opowieść o poszukiwaniu światła w ciemności.

Projekt współtworzą kaliszanie: Grzegorz Kuś (bity), Michał Piasecki (wokal) i Tomasz Graliński (perkusja).

Artefact gra niesamowitą muzykę elektroniczną od 2012 roku.

Przestrzenne akordowe pejzaże, miękkie leady i krystaliczne piana klawiszowców Prometheusa i Empathorna uzupełniają od czasu do czasu kosmiczne i niepodobne do gitary gitarowe solówki Jamroza

Marcin Olejniczak – Od 1996 roku realizuje i prezentuje projekty intermedialne, koncertuje indywidualnie i w zespołach. W latach 1995-2003 współtworzył Grupę Twórczą MY, aktualnie jest członkiem zespołów Monopium i Opiumathic.

Miko’why – Producent muzyczny, realizator dźwięku oraz DJ pochodzący z najstarszego miasta Polski – Kalisza. Związany z wytwórnią Tabasko Nagrania, UBX Records oraz kolektywem Ganjaclinik.

Jego muzyczne dokonania oscylują wokół jazzu, hip-hopu oraz trip-hopu jednocześnie nie pomijając fascynacji muzyką elektroniczną, zwłaszcza dubową.

Pup "Urwany film"

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
więcej»
Bico australia 20131216 146n120