Made in Kalisz 2017 rusza 18 marca! Made in Kalisz Festival jest inicjatywą oraz częścią całego przedsięwzięcia muzyczno-kulturowego, jakim jest Kalisz Ambient Festiwal. - Poprzez promocję ambitnej i niezależnej muzyki dążymy do zwiększenia kulturowej świadomości nie tylko w regionie wielkopolski, ale także w całej Polsce – mówią organizatorzy.

Festiwal ten ma na celu stworzenie warunków dla młodych muzyków z Kalisza i okolic wykonujących muzykę alternatywną, eksperymentalną i elektroniczną do zaprezentowania się szerszej publiczności. Line-up festiwalu jest już gotowy, a na deskach klubu Urwany Film zobaczymy młodych, oraz doświadczonych muzyków z Kalisza i okolic.

Dodajmy, że festiwal będzie miał formułę konkursową, a najlepsze zespoły zostaną wyłonione przez publiczność w formie głosowania, a oprócz artystów z naszego regionu wystąpi także gwiazda wieczoru duet Sexy Suicide! Warto dodać, że główną nagrodą imprezy będzie udział na jesiennej gali Kalisz Ambient Festiwalu w CKiS. Będzie także nagroda ufundowana przez gwiazdę wieczoru czyli wspólny koncert z Sexy Suicide.

No więc kto zagra na MiKF 2017? - Z wielką przyjemnością na tą imprezę zaprosiliśmy naszych rodzimych muzyków: Dvj Sok, Łukasz Szafrański, Skinwalk, Artefact, Miko’Why oraz naszych sąsiadów z Konina – Marcin Olejniczak i Kleczewa/Poznania – Reeds. Wierzymy, że wszyscy wspólnie stworzymy niezapomniany klimat i sprawimy, że impreza na stałe wpisze się w ramy kaliskich imprez alternatywnych. Zapraszamy już 18 marca – mówią organizatorzy.

Sexy Suicide to wokalistka Marika Tomczyk z Warszawy i Bartłomiej Salamon z Sosnowca, odpowiedzialny za tworzenie muzyki, programowanie, sample. Od 2012 roku tworzą razem muzykę inspirowaną dźwiękami lat 80-tych, która bywa określana jako gothic italo disco czy też industrial tanzmusik.

Dj Sok – Jego sety to miks szerokopojętej muzyki basowej i często bardzo zaskakujących akcentów z całego świata muzyki. W klubach i na scenie pojawia się od kilkunastu lat. Trudno wymienić miejsca w Polsce i na świecie, w których występował.

Łukasz Szafrański – Miłośnik snujących się zapachów dźwiękowych, czasem kojących a czasem śmierdzących. Pomaga sobie gitarami, klawiszami, efektami lub po prostu tym co jest pod ręką. Za pomocą fali akustycznej stara się przenieść słuchacza “tam”, choć nigdy nie wiadomo gdzie to jest.

Projekt REEDS narodził się w 2011 roku w Poznaniu. Jego założeniem była muzyka ambientowa/downtempo tworzona, w głównej mierze, za pomocą gitar i looperów.

W 2012 roku debiutancką EP-kę Give Me a Reason to Worry at Night wydał poznański netlabel 3LOOP.org.

Skinwalk to mroczna elektronika bazująca na trip-hopie, a jednocześnie będąca połączeniem różnych innych gatunków. To przepełniona strachem opowieść o poszukiwaniu światła w ciemności.

Projekt współtworzą kaliszanie: Grzegorz Kuś (bity), Michał Piasecki (wokal) i Tomasz Graliński (perkusja).

Artefact gra niesamowitą muzykę elektroniczną od 2012 roku.

Przestrzenne akordowe pejzaże, miękkie leady i krystaliczne piana klawiszowców Prometheusa i Empathorna uzupełniają od czasu do czasu kosmiczne i niepodobne do gitary gitarowe solówki Jamroza

Marcin Olejniczak – Od 1996 roku realizuje i prezentuje projekty intermedialne, koncertuje indywidualnie i w zespołach. W latach 1995-2003 współtworzył Grupę Twórczą MY, aktualnie jest członkiem zespołów Monopium i Opiumathic.

Miko’why – Producent muzyczny, realizator dźwięku oraz DJ pochodzący z najstarszego miasta Polski – Kalisza. Związany z wytwórnią Tabasko Nagrania, UBX Records oraz kolektywem Ganjaclinik.

Jego muzyczne dokonania oscylują wokół jazzu, hip-hopu oraz trip-hopu jednocześnie nie pomijając fascynacji muzyką elektroniczną, zwłaszcza dubową.

Pup "Urwany film"

marzec 18, 2017 00:00

Zdjęcia


Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Zdz calisia banner2016

Zawalcz o lepszą pracę!

Marzysz o lepszej pracy? Brakuje Ci pewnych kwalifikacji, kompetencji lub umiejętności? Skorzystaj z naszych kursów i szkoleń. Postaraj się by znaleźć pracę, która będzie Cię w pełni satysfakcjonować. Przekonaj się jakie to proste i łatwe. Skontaktuj się z nami …
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama ParkArticle img 4973

Jest przełom! Ręczni podjęli SRS Czuwaj Przemyśl. Kalisz wygrywa 31...Article z19950581v pizzeria oliwa  2

Międzynarodowy Dzień Pizzy
Thumb obrazek 78
Msm icon 30
Restauracja Bursztynowy Dwór
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb strefaarchitekta
Msm icon 30
Strefa Architekta
Thumb obrazek 22
Msm icon 30
Wioska indiańska
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
więcej»

Bico australia 20131216 146n120