Chcesz odwiedzić Laboratorium Tarasina? Masz pomysł na artystyczną stylizację i chcesz zrobić zdjęcie pod okiem profesjonalnego fotografa, współtwórcy kampanii takich firm jak Reserved, House oraz Batycki? Twoje dzieci chętnie pomalują samochód? A może marzy Ci się AUDI z pełnym bakiem do dyspozycji na weekend?

Zapraszamy na Piknik Artystyczny z Galerią Sztuki im. Jana Tarasina i firmą AUDI Ignaszak w sobotę 16 września do Parku Miejskiego koło Baszty Dorotki.

Dla pasjonatów fotografii warsztaty poprowadzi Dominik Kulaszewicz – autor kampanii reklamowych firm tj. Reserved, House, Batycki oraz reportaży dla Polskiej Agencji Prasowej. Jego portrety publikowane są m.in. w Vouge Portugalia. Na warsztaty zaprosimy uczestników, którzy do 13 września umieszczą na naszym facebookowym fanpage’u swoje zdjęcia w szalonych lub artystycznych stylizacjach. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy 8-10 uczestników, którzy własnymi aparatami stworzą sesje fotograficzne w przestrzeni miejskiej pod opieką doświadczonego fotografa. Jesteście gotowi na taką przygodę? Macie fantazję, którą warto się pochwalić? A może chcecie zostać fotoreporterem? Dla pozostałych osób udział w warsztatach jest płatny.

W zieleni światów równoległych Janusz Kokot poprowadzi warsztaty artystyczne, zabierając Was do Laboratorium Tarasina, w którym „sztuka współczesna jest fajna i nic w niej nie musi być …”
Pod okiem artysty, słuchając opowieści o spotkaniach z Janem Tarasinem, będziecie mogli stworzyć własne prace inspirowane twórczością artysty.

Dla przyszłych projektantów samochodów firma Ignaszak przygotowała niepowtarzalną okazję do pomalowania auta. Zapraszamy na działania artystyczne pod okiem Michała Mąki.

Warsztaty rodzinne rozpoczną się o godz. 13:00 i potrwają do godz. 17:00. Wstęp jest wolny.

13:00-17:00 – warsztaty malowania auta z Michałem Mąką
14:00-17:00 – warsztaty fotograficzne z Dominikiem Kulaszewiczem
13:00-15:00 – warsztaty artystyczne z Januszem Kokotem

Każda osoba, która zostawi swoje dane osobowe na formularzu w czasie Pikniku Artystycznygo i wernisażu w dniu 16 września będzie mogła wziąć udział losowaniu nagród – dwóch samochodów na weekend z pełnym bakiem.

Dominik Kulaszewicz ( kulaszewicz.pl)

Urodzony w 1972 roku, w 1994 roku po uzyskania dyplomu w WFH w Sopocie staje się aktywny na polu artystycznym i komercyjnym. Interesują go tematy społeczne, fascynuje go przemysł, pracuje nad edytorialami, portretuje i angażuje się w projekty twórcze. Jego portrety publikowane są w Vouge Portugalia a zdjęcia sportowe w Vouge Hiszpania.

Prowadzi nieprzerwanie studio, budując wizerunek firm i przedmiotów. Jednak w centrum jego fotografii pozostaje człowiek, czego dowodzi na wystawach, licznych publikacjach oraz konkursach. Uczestniczy w pracach jury konkursów fotograficznych, szkoli, wykłada a od 2014 współpracuje z Polska Agencją Prasową.

Firma Ignaszak to wielomarkowy dealer grupy Volkswagen AG, oferuje samochody: Audi, Volkswagen, Skoda i Volkswagen Użytkowe.
Firma Ignaszak zapewnia kompleksową obsługę w zakresie dostarczenia i obsługi parku samochodowego samochodów Premium, flotowych i dostawczych.

Atutem Firmy Ignaszak jest trzydziestoletnie doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pełna paleta świadczonych usług serwisowych z najnowocześniejszą w regionie blacharnią i lakiernią.
Firma Ignaszak oferuje pełna obsługę w zakresie finansowania i ubezpieczenia samochodów.
 

Park Miejski, Baszta Dorotka

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
więcej»
Bico australia 20131216 146n120