20 maja w kaliskim Skateparku od godz. 12.00 rozpoczną się I warsztaty rolkarskie w Kaliszu. Warsztaty połączone będą z pierwszym w tym roku przejazdem Nightskating.

- Na czym polegają warsztaty? Jest to nauka jazdy na rolkach pod okiem najlepszych instruktorów z całej Polski. Podczas warsztatów będzie możliwość nauki jazdy od podstaw dla dzieci, dorosłych oraz slalomu, jak i również doskonalenie swoich umiejętności – mówi Przemysła Łata organizator imprezy – Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Rolki Kalisz wraz z władzami Miasta Kalisza pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorzem Sapińskim. Warsztaty poprowadzi Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green”, które jest twórcą projektu I Love Rolki. Ideą projektu jest promocja różnych dyscyplin inline skatingu i udostępnienie wszystkim zainteresowanym darmowej możliwości nauki jazdy na rolkach z doświadczonymi instruktorami – dodaje.

Po zakończeniu warsztatów odbędzie się #1/2017 Nightskating w tym roku na terenie Kalisza. Tempo przejazdu będzie dostosowane do możliwości słabszych uczestników, jednak wymagana jest umiejętność hamowania i swobodnej jazdy na rolkach. Na trasie obecne będzie nagłośnienie z muzyką, która umili przybyłym fanom rolek przejazd ulicami miasta.

Udział w imprezach jest bezpłatny. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu na czas trwania warsztatów.

Dzięki zgromadzeniu jak największej liczby uczestników, organizatorzy chcą osiągnąć kilka istotnych dla wszystkich rolkarzy celów:

- umożliwienie wszystkim uczestnikom bezpiecznego przejazdu na rolkach po
wyznaczonej trasie;
- promowanie sportów wrotkarskich;
- propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, oraz osób dorosłych;
- promowanie miasta Kalisz przez działalność sportową;
- promowanie rolek jako jednego ze środków transportu w mieście;
- edukacja dotycząca bezpiecznej jazdy na rolkach;
- zwrócenie uwagi na obecność rolkarzy i ich potrzeby (np. odpowiednia
nawierzchnia i obiekty do jazdy czy uchwalenie przepisów regulujących status
rolkarza na drogach);
- znakomita zabawa uczestników;

Skatepark Kalisz godz. 12:00-17:00 (warsztaty)
Skatepark Kalisz godz. 20:00-22:00 (#1 Nightskating)

Skatepark Kalisz

Zdjęcia


Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article odpowiednio skomponowany posilek 11333 l

Nakarm swój mózg!
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
więcej»
Bico australia 20131216 146n120