Duet wykonuje szereg znakomitych coverów w aranżacji na dwa głosy i dwie gitary akustyczne. Wspólnie zagrali ponad 3000 koncertów akustycznych…

KRZYSZTOF WAŁECKI – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów
Obecnie wokalista zespołu „Oddział Zamknięty”
Od roku 2004 do dzisiaj twórca zespołu VINTAGE. Autor wszystkich kompozycji i tekstów na dwóch płytach: „Vintage No1” 2007   i „Wielki Zen” 2011 pod szyldem Vintage.
Wokalista „Oddziału Zamkniętego” w latach 1995 – 2000 jest autorem wszystkich tekstów na płycie  „Parszywa Trzynastka” OZ
Duet akustyczny „Country Road” w latach 1993 – 2002
W 2002 r wygrał casting na odtwórcę głównej roli Quasimodo w „Notr-Dame de Paris (polska edycja).  W latach 1983-1988 Zespół „Sapo” a  w trakcie służby wojskowej założyciel formacji „Rogatywka” 1982-1983.

DAREK PIETRZAK – wokalista i gitarzysta
Założyciel zespołu PARKWAY
Pierwszą dużą imprezą Country, na której zadebiutował, było Country w Stodole w 1984 roku.
Przez następne dwa lata występował na wszystkich większych koncertach country w kraju, a w 1985 roku został zaproszony do Moskwy (sic!). W tym samy roku po raz pierwszy wystąpił na Pikniku Country w Mrągowie.
Wraz z zespołem bawił z koncertami w stolicy Gruzji, Tbilisi,  Niemczech ,Litwa i Słowacji , w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz na wielu prestiżowych koncertach, a także na imprezach plenerowych, festynach, piknikach i w pubach, na co pozwala mu elastyczność repertuarowa.

rock’n’roll  / duet akustyczny / dwie gitary i dwa męskie głosy
Krzysztof Wałecki    gitara akustyczna, wokal
Darek Pietrzak          gitara akustyczna, wokal

https://www.facebook.com/DuetKrzysztofWaleckiDarekPietrzak/

Bilety: przedsprzedaż do 9 lutego – 25 zł i od 10 lutego – 30 zł
Kup bilet» http://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/krzysztof-walecki-darek-pietrzak-koncert/

CKiS

Zdjęcia


Guzik c3d

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Logo helios

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Mikado ogo firmy

Sprawdzeni Księgowi

Szukasz biura rachunkowego lub chcesz zmienić obecne zapraszamy do NAS. Oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową Twoich pracowników, zapewnimy szkolenie z BHP. Zadzwoń lub przyjdź: tel. 501 466 207; Kalisz ul. Graniczna 76K/6A (dojazd od ul. H.Sawickiej)
Autogrupa brus

Bezpłatny przegląd - umów się!

Sprawdź swoje auto za darmo! Przyjedź do nas, a my sprawdzimy: stan techniczny Twojego pojazdu! Nie tylko ciśnienie w oponach, stopień ich zużycia, ale również stan płynu hamulcowego, płynu chłodniczego, klocki hamulcowe, geometrię kół i wiele innych newralgicznych punktów w pojeździe. Przegląd Standard i Premium - bezpłatnie! Przyjedź i zadbaj, aby Twoja jazda była zawsze bezpieczna. Umów się tutaj na bezpłatny przegląd. Znajdziesz nas w Opatówku koło Helleny - Trojanów 1D, tel. 62 791 791 108
Mydlarnia

Kosmetyki Naturalne

Znajdziesz u nas wszystko - "co natura daje dla ciała i dla ducha". Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego - to one kuszą najlepszą jakością i dostępnymi cenami. Zapraszamy do naszego Salonu przy ul. Kanonickiej oraz w Galerii Amber I p.
Naturhouse 20160418 128n90 v1

NaturHouse

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie? Umów się na bezpłatną konsultację do dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse przy Polnej 14 w Kaliszu (wejście z parkingu przy markecie Piotr i Paweł). Oferujemy kuracje odchudzające, antycellulitowe, oczyszczające, urodowe itp. Zapraszamy!!! Tel. 507 154 428
Plus dodaj usluge128

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!


Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article odpowiednio skomponowany posilek 11333 l

Nakarm swój mózg!
Thumb obrazek 22
Msm icon 30
Wioska indiańska
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120