Zapraszamy Wszystkich, niezależnie od wieku, na koncert karnawałowy, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze piosenki z filmów Disneya. By uczynić to popołudnie niezapomnianym, zachęcamy Kochane Dzieci do przebrania się za swoją ulubioną postać. Kto wie, może usłyszycie melodię z Waszej ukochanej bajki! Do zobaczenia!

Bilety: 25.00 zł

„Zaczarowani” to projekt, w którym usłyszymy najpiękniejsze piosenki z filmów Disneya, w wykonaniu artystów Nowej Sceny z Bydgoszczy.
W koncercie „Zaczarowani” powrócimy do rzeczywistości, w której księżniczki czekają na swoich rycerzy w wysokiej wieży, a dobro zawsze zwycięża. Świat Króla Lwa, Małej Syrenki, Mulan czy Herkulesa stanie się znów żywy. Pierwsza część koncertu opiera się na kompozycjach z bajek lat 90 i XXI w., natomiast w drugiej części usłyszymy utwory z disney’owskich propozycji ostatnich lat – „Kraina Lodu”, „Vaiana: Skarb oceanu” czy „Merida waleczna”, a to wszystko w przepięknych interpretacjach artystów Nowej Sceny w Bydgoszczy. Utwory będą wykonane w języku polskim.

Nowa Scena to zespół artystów, którzy tworzą nową jakość sceniczną, prezentując szeroki wachlarz koncertów, spektakli muzycznych oraz form dramatycznych. Realizowane w ramach ich działalności tytuły charakteryzują się najwyższym poziomem wykonawczym i wyjątkowymi interpretacjami każdego z podjętych tematów.
Wystąpią:
Karol Drozd – absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Aktor współpracujący z wieloma teatrami t.j. Nowy Teatr w Słupsku, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Na Plaży w Sopocie, Uckermärkische Buchnen Schwedt. Utytułowany tancerz, posiadacz klasy A w tańcach towarzyskich.

Anna Grzelak – ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku wokalistyka jazzowa, gdzie podjęła pracę jako instruktor wokalny. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.
  
Agata Walczak – absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalności musical. W latach 2007-2009 cyklicznie koncertowała w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Obecnie współpracuje ze Sceną Muzyczną Gdańskiego Archipelagu Kultury. Od 2015 roku jest instruktorką wokalną w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku.
 
Judyta Wenda – absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Współpracowała m. in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Na Plaży w Sopocie, Narodowym Teatrem Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu, czy Teatrem Impresaryjnym w Toruniu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali wokalnych. Solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.
 
Adam Lemański (akompaniament) – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu jazzowego. Współpracował m.in. z Justyną Steczkowską, Anną Dąbrowską, Grzegorzem Hyżym, Wojtkiem Pilichowskim. Obecnie udziela się w różnych projektach, m.in. Brzózka, Krzysztof Iwaneczko, Mike Skowron, Teatr Roma i inne.
 

CKiS

styczeń 21, 2018 16:00

Zdjęcia
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb sahara 2 2014
Msm icon 30
Sahara Pizza Grill
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120