Sliding_panel_tab
 
 
Bez_nazwy-4
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 8
Btn_kino
Btn_imprezy
Btn_optyk
Btn_reed
Btn_kosmetyczka
Btn_soki
Btn_at
Btn_tooth
Btn_question_mark
 
 
Z KRAJU I ZE ŚWIATA
Drużyna Wojów KOLOVRAT na IX Najeździe Barbarzyńc...
Kaliska "Strefa Kibica" (30)
Alicja Tchórz Akademicką Mistrzynią Polski! (4)
 
Calisia_-_osiedle_90x_300
 
TURYSTYCZNA OFERTA DNIA
Majorka_0_banner
Lazur wody, złoty piasek i urodziwe uliczki...
 
 
 
 
 
 
 



 

 
 
POPULARNE TAGI
 
 
 
← Powrót

ČAČI VORBA w cygańskich klimatach

ckis
31/01/2012 17:04

ČAČI VORBA czyli “szczera mowa” z Lublina zawitała ze swoją nową płytą TAJNO BIAV <<sekretne małżeństwo>> do Kalisza. Był to ostatni koncert w pierwszym etapie trasy koncertowej, obejmującej m.in. Warszawę, Berlin czy Poznań.

Img-120129_1145_article
 
 
Jakub Seydak www.dziennik-wielkopolski.pl
Maria Natanson, skrzypaczka i wokalistka zespołu

Artyści zagrali na skrzypcach, gitarze, harmonii guzikowej, instrumentach perkusyjnych i kontrabasie oraz mniej znanych bouzouki czy kemence. Zespół ČAČI VORBA przedstawił tradycyjne utwory cygańskie z Rumunii, Bułgarii, Albanii i z Mołdawii.



Tagi:  bałkańska, karpacka, muzyka cygańska, caci vorba



Img-120129_1145_thumbnail2
Img-120129_1146_thumbnail2
Img-120129_1143_thumbnail2
Img-120129_1166_thumbnail2
Img-120129_1153_thumbnail2
Img-120129_1165_thumbnail2

 
 

Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.




(max. 70 znaków)


Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Odpowiedź na poniższe pytanie przekonuje nas że nie jesteś robotem, tylko kochanym czytelnikiem Calisia.pl

Który mamy rok? (cztery cyfry)

 
Tę odpowiedź pozostaw pustą:

 
Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu Calisia.pl


← Powrót