Napisz_artykul_tab
Patronaty_tab
 
 
Calisia_2
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 9
Guzik_c3d_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Logo_helios_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Yerco-logo_normal

Zamów Wakacje Marzeń

Wybierz się na fantastyczne wakacje! Doradzimy Ci najlepsze miejsce na najwspanialsze dni w Twoim roku.
Guzik_dentalcare_normal

Zamów wizytę u dentysty

Mamy swój udział w zdrowym uśmiechu wielu Kaliszan. Zajmujemy się uśmiechami od 20 lat i znamy się na tym.
Zapraszamy! Umów się i sprawdź 20 lat naszych doświadczeń!
Guzik_tomografia_normal

Zamów zdjęcie RTG

Wykonaj bezpieczne zdjęcia RTG (zębów). JEDYNY TAKI APARAT RTG W KALISZU!
* tomografia 3D * Zdjęcia pantomograficzne * Zdjęcia cefalometryczne
Zdjęcia są tak precyzyjne, że można mierzyć struktury anatomiczne kości. Mogą być Ci potrzebne przy leczeniu zębów, zakładaniu aparatu ortodentycznego czy implantów...
Guzik_opony_express_normal

Napraw samochód

Zadbaj o swój samochód online - umów się na wymianę opon lub sprawdź koszt naprawy. Podaj markę, model, rocznik, pojemność oraz co byś chciał naprawić. Skontaktujemy sie z Tobą, podamy koszt oraz uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin naprawy.
Guzik_optyka_normal

Zbadaj wzrok

Skorzystaj z profesjonalnego badania wzroku. W dodatku ze sporą zniżką. Warto zadbać o najważniejszy ze zmysłów. Możesz też dobrać bardzo dobre okulary - w atmosferze prawdziwego zainteresowania Twoim wzrokiem.
Guzik_artentic_normal

Zamów stronę www

Reklama, wizerunek, strona internetowa to takie same elementy Twojej firmy, jak sprzęt, pracownicy i biuro. Warto o nie zadbać. ARTENTIC.COM robi to z sukcesem dla małych i średnich firm. Mamy naprawdę dobre pomysły. Zbudowaliśmy portal calisia.pl z którego właśnie korzystasz.
Plus_dodaj_usluge128_normal

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!
Banerek-motoryzacja
Wybierz_lekarza
Button_znajdz_prace
 
 
 
Calisia_-_osiedle_90x_300_06_14__banner
Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park
 
 
 
PAŁAC TŁOKINIA
Zdjecie1_thumbnail3Przysmaki z nowej karty menu Restauracji Pałac Tłokinia!
 

 
CAFE.CALISIA.PL
Dsc_0213_thumbnail3Pyszne Kawy i Desery w Cafe !!!
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
WIDEO
 
Hiru_japan_female_20131216_146n120
Bico_australia_20131216_146n120
 
 

POPULARNE TAGI
 
← Powrót

Propozycje na weekend

e.
30/11/2012 11:17

Imprezy andrzejkowe, turniej bokserski z udziałem zawodników z Niemiec, zawody pływackie, strzeleckie i tenisowe – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem weekendowych imprez, zaplanowanych na najbliższe dni.

Znak_informacji_tury_article
 
 

1 grudnia 2012 (sobota)

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie
Od 2012-12-01 10:00 do 2012-12-01 13:00
Strzelnica Kaliskiego Bractwa Strzelców Kurkowych, Wał Jagielloński 9
Wstęp wolny
www.bractwokurkowe.kalisz.pl

XVI Turniej Bokserski im. Tadeusza Grzelaka
Mecz Pięściarski o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza-
dr inż. Janusza Pęcherza
KS Prosna Kalisz (Wielkopolska)- PSV Erfurt (Turyngia- Niemcy)
Od 2012-12-01 11:00 do 2012-12-01 16:00
Hala Widowiskowo- Sportowa OSRiR, ul. Łódzka 29
godz: 11:00- dodatkowe walki pięściarskie
godz: 12:00- Mecz Pięściarski o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
Wstęp wolny
org. Klub Sportowy „Prosna” w Kaliszu
Zawody dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Kalisza
www.osir.kalisz.pl, www.kalisz.pl, www.prosnakalisz.dbv.pl

VIII Ogólnopolski Memoriał im. Władysława Jakubka
Od 2012-12-01 11:00 do 2012-12-01 14:45
Hala OSRiR, ul. Łódzka 29
Wstęp wolny
www.osir.kalisz.pl

1 Urodziny Marketu Sportowego „Decathlon” w Kaliszu
Od 2012-12-01 12:00 do 2012-12-01 18:00
Market Sportowy „Decathlon”, ul. Poznańska 80 (wjazd od ul. W. Stanczukowskiego)
w programie:
malowanie twarzy, liczne konkursy sportowe dla najmłodszych, pokaz jazdy, na cykloergometrze, trenażerze oraz rolce kolarskiej, spotkanie z kolarzem KTK- Mateuszem Nowakiem, pokaz zumby w wykonaniu licencjonowanej instruktorki- Ewy Grzesiak, maraton rowerowy poprowadzą instruktorzy- Mateusz Zwierz i Igor Krymski, zawody w wyciskaniu sztangi, pokazy tańca w wykonaniu tancerzy Sieraszewski Dance Studio
www.decathlon.com.pl

Mecz Koszykówki- III Liga
MKS Kalisz- Obra Kościan
Od 2012-12-01 14:30 do 2012-12-01 16:00
Hala Widowiskowo- Sportowa „Kalisz-Arena”, ul. H. Sawickiej 22-24
Wstęp wolny (wejście od strony lodowiska)
www.facebook.com/pages/Koszykówka-w-Kaliszu

Spektakl: „Mayday”
Od 2012-12-01 16:30 do 2012-12-01 18:30
Duża Scena Teatru im. W. Bogusławskiego, Plac W. Bogusławskiego 1
reż: Igor Michalski, w rolach głównych: Zbigniew Antoniewicz, Szymon Mysłakowski, Michał Grzybowski
Bilety w cenie: 39 PLN (N-), 29 PLN (U-)
www.teatr.kalisz.pl

Mecz Piłki Ręcznej- I Liga
MKS Szczypiorno Kalisz- Śląsk Wrocław
Od 2012-12-01 18:00 do 2012-12-01 19:30
Hala Widowiskowo- Sportowa, ul. H. Sawickiej 22-24
Bilety w cenie: 7 PLN (N-), 3 PLN (U-)
www.kpr-kalisz.pl

Spektakl: „Gwałtu, co się dzieje!”
Od 2012-12-01 19:00 do 2012-12-01 20:30
Scena Kameralna Teatru im. W. Bogusławskiego, ul. Teatralna 1
reż: Maciej Podstawny
w rolach głównych: Izabela Beń, Katarzyna Kilar, Dobromir Dymecki
Bilety w cenie: 30 PLN (N-), 20 PLN (U-)
www.teatr.kalisz.pl

Koncert: Tabu- „Insomnia Tour 2012”
Od 2012-12-01 20:00 do 2012-12-01 22:00
Klub Studencki „Pod Muzami”, al. Wolności 27
Bilety w cenie: 15 PLN (przedsprzedaż), 20 PLN (w dniu koncertu),www.ambernight.pl

Impreza: Przebojowa i Clubowa Sobota
Od 2012-12-01 20:00 do 2012-12-02 04:00
Club Lanser, ul. św. Stanisława 5
wejście w cenie: 10 PLN
www.clublanser.pl

Impreza: Andrzejki/ Jędrzejki w BLUE!
Od 2012-12-01 20:00 do 2012-12-02 05:00
BLUE Bowling & Club (Kaliski Park Wodny), ul. Sportowa 10
Bilety w cenie: 20 PLN (selekcja 21+)
zagrają:
DJ Andy Mile/ DJ Skoroni
www.bluebowling.pl

2 grudnia 2012 (niedziela)

VIII Ogólnopolski Memoriał im. Władysława Jakubka
Od 2012-12-02 9:00 do 2012-12-02 14:30
Hala OSRiR, ul. Łódzka 29
Wstęp wolny
www.osir.kalisz.pl

Piłka Nożna Dziewcząt
Od 2012-12-02 9:00 do 2012-12-02 12:00
Hala Widowiskowo- Sportowa „Kalisz-Arena”, ul. H. Sawickiej 22-24
org. KKS Włókniarz 1925 Kalisz
www.osir.kalisz.pl, wwwkkskalisz.pl

Turniej Mikołajkowy w Mini Tenisie i Tenisie Ziemnym
Od 2012-12-02 9:00 do 2012-12-02 14:00
Hala OSRiR, ul. Łódzka 19
org. Tenismax- Grzegorz Kulawinek
www.osir.kalisz.pl, www.tenismax.pl

Warsztaty Taneczne z Super 6
Od 2012-12-02 10:00 do 2012-12-02 13:00
Studio Tańca Dom Sidewalka, ul. Fabryczna 16a
warsztaty poprowadzi grupa Super 6 z Wrocławia
Cena warsztatów: 100 PLN (6 Class, 1h 15 min. każda)
www.sdw.strefa.pl

Andrzejkowo- Sylwestrowy Pokaz Sukien Wieczorowych
Od 2012-12-02 16:00 do 2012-12-02 18:00
Klub KOMODA, ul. Niecała 6a
bezpłatne zaproszenia do odbioru w:
Veroline- ul. Ostrowska 44, KOMODA CLUB- ul. Niecała 6a,
Elite Studio, ul. Młynarska 89
org. Salon Sukien Wizytowych i Wieczorowych w Kaliszu
www.komodaclub.pl, www.veroline.pl

Spektakl: „Mayday”
Od 2012-12-02 16:30 do 2012-12-02 18:30
Duża Scena Teatru im. W. Bogusławskiego, Plac W. Bogusławskiego 1
reż: Igor Michalski
w rolach głównych: Zbigniew Antoniewicz, Szymon Mysłakowski, Michał Grzybowski
Bilety w cenie: 39 PLN (N-), 29 PLN (U-)
www.teatr.kalisz.pl

Spektakl: „Gwałtu, co się dzieje!”
Od 2012-12-02 19:00 do 2012-12-02 20:30
Scena Kameralna Teatru im. W. Bogusławskiego, ul. Teatralna 1
reż: Maciej Podstawny
w rolach głównych: Izabela Beń, Katarzyna Kilar, Dobromir Dymecki
Bilety w cenie: 30 PLN (N-), 20 PLN (U-), www.teatr.kalisz.pl

Zobacz także


Tagi:  kalisz, propozycje weekendowe



Loader_157x157

 

 


(max. 70 znaków)