Napisz_artykul_tab
Patronaty_tab
 
 
Jagiellonczyk_kalisz_20140721_300n150
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 9
Guzik_artentic_normal

Zamów stronę www

Reklama, wizerunek, strona internetowa to takie same elementy Twojej firmy, jak sprzęt, pracownicy i biuro. Warto o nie zadbać. ARTENTIC.COM robi to z sukcesem dla małych i średnich firm. Mamy naprawdę dobre pomysły. Zbudowaliśmy portal calisia.pl z którego właśnie korzystasz.
Guzik_dentalcare_normal

Zamów wizytę u dentysty

Mamy swój udział w zdrowym uśmiechu wielu Kaliszan. Zajmujemy się uśmiechami od 20 lat i znamy się na tym.
Zapraszamy! Umów się i sprawdź 20 lat naszych doświadczeń!
Guzik_opony_express_normal

Napraw samochód

Zadbaj o swój samochód online - umów się na wymianę opon lub sprawdź koszt naprawy. Podaj markę, model, rocznik, pojemność oraz co byś chciał naprawić. Skontaktujemy sie z Tobą, podamy koszt oraz uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin naprawy.
Yerco-logo_normal

Zamów Wakacje Marzeń

Wybierz się na fantastyczne wakacje! Doradzimy Ci najlepsze miejsce na najwspanialsze dni w Twoim roku.
Logo_helios_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Guzik_tomografia_normal

Zamów zdjęcie RTG

Wykonaj bezpieczne zdjęcia RTG (zębów). JEDYNY TAKI APARAT RTG W KALISZU!
* tomografia 3D * Zdjęcia pantomograficzne * Zdjęcia cefalometryczne
Zdjęcia są tak precyzyjne, że można mierzyć struktury anatomiczne kości. Mogą być Ci potrzebne przy leczeniu zębów, zakładaniu aparatu ortodentycznego czy implantów...
Guzik_optyka_normal

Zbadaj wzrok

Skorzystaj z profesjonalnego badania wzroku. W dodatku ze sporą zniżką. Warto zadbać o najważniejszy ze zmysłów. Możesz też dobrać bardzo dobre okulary - w atmosferze prawdziwego zainteresowania Twoim wzrokiem.
Guzik_c3d_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus_dodaj_usluge128_normal

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!
Wybierz_lekarza
Banerek-motoryzacja
Button_znajdz_prace
 
 
 
Calisia_-_osiedle_90x_300_06_14__banner
Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park
 
 
 
PAŁAC TŁOKINIA
Zdjecie1_thumbnail3Przysmaki z nowej karty menu Restauracji Pałac Tłokinia!
 

 
CAFE.CALISIA.PL
1456678_709130635782080_13375628_n_thumbnail3Desery lodowe za 6 zł!!!
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
WIDEO
 
Hiru_japan_female_20131216_146n120
Bico_australia_20131216_146n120
 
 

POPULARNE TAGI
 
← Powrót

Marki w Galerii Amber

RED
13/01/2013 08:49

Ponad 70 proc. powierzchni handlowej w nowo powstającej Galerii Amber została już wynajęta. Ostatnio grupa LPP obecna w Galerii ze swoimi markami – Reserved, House, Mohito, Cropp Town i Sinsay – zwiększyła łączną powierzchnię sklepów do blisko 3 500 m kwadratowych.

Galeria_amber_02_article
 
 
Galeria Amber

Komercjalizacja obiektu przebiega bardzo sprawnie. Poza LPP, umowy podpisano m.in. z E.Leclerc, Helios, H&M, C&A, New Yorker, RTV Euro AGD, Matras, CCC, Rossmann, 4F, Adidas, Reebok, Kazar, Ecco, Orsay, Via Roma, VIP Collection.

- Cieszymy się, że Grupa LPP zdecydowała się na powiększenie powierzchni swoich sklepów w Galerii Amber. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na ofertę handlową tego obiektu – powiedział Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Amber będzie największą galerią handlowo-rozrywkową w aglomeracji kalisko-ostrowskiej zamieszkanej przez 350 000 ludzi. Do dyspozycji klientów oddane zostanie 140 sklepów, 1 000 miejsc parkingowych oraz 7-salowe kino sieci Helios. Otwarcie obiektu zaplanowano na III kwartał 2013 roku.

Zobacz także


Tagi:  kalisz, galeria amber, marki, sklepy



Loader_157x157
Loader_157x157

 

koless 13/01/2013 08:57

a co z zarą bershike pull and bear kaphl

Vote-for Usun-30
ktoś 13/01/2013 09:16

I oczywiście będą nowe miejsca pracy.Tyle ze za jaka stawke to lepiej nawet niewspominac….Dokąt zmierza ten kraj? Nic Polskiego.Oprócz taniej siły roboczej

Vote-for Usun-30
b 13/01/2013 09:23

Cudownie, tylko kto będzie tam robił zakupy ?.Mieszkańcy Poznania ?

Vote-for Usun-30
13/01/2013 09:25

Przeciez większośc tych marek już jest w Kaliszu. Totalna kicha.

Vote-for Usun-30
kacper 13/01/2013 09:59

Grupa LPP zwiększa powierzchnie sklepów, prze co automatycznie ich ilość musi się zmniejszyć. Dlatego nie będzie to już 140 sklepów, tylko tyle co w Tęczy, jedynie o większej powierzchni handlowej. Niech jeszcze wpuszczą market budowlany, i nie będzie już tam po co zaglądać.

Vote-for Usun-30
pit 13/01/2013 10:20

“a co z zarą bershike pull and bear kaphl”

Tych sklepów w tak małym mieście nie zobaczymy….

Vote-for Usun-30
cichar 13/01/2013 10:29

Masz rację “pit” właśnie się zastanawiam czy się powiesić czy też może wybrać inny sposób śmieci samobójczej !!??
Jak można żyć bez Zary itd….. ROZPACZ !!!!!

Vote-for Usun-30
13/01/2013 11:08

A kto powiedział że nie będzie Zara, Bersha, Pull&Bear, Stradivarius?

Vote-for Usun-30
LOL 13/01/2013 11:27

“koless” – a co to jest BERSHIKE? Ja znam BERSHKA, ale o żadnej “berszike” nie słyszałem. A “kaphl”? Może KapAhl?

Vote-for Usun-30
xm 13/01/2013 11:30

nie “już” wynajęte, ale raczej dopiero. Normalnie jak nie ma wynajętych 60% powierzchni, nikt nie wbija szpadla w ziemię.

Vote-for Usun-30
pizza 13/01/2013 11:48

a co z pizza hut?? skandal zeby do tej pory nie bylo w Kaliszu tego lokalu.

Vote-for Usun-30
ss 13/01/2013 12:17

wszędzie euro agd badziewny sklep, dlaczego nie ma tam Saturna ???, ciekawe jeszcze kto tam będzie robił zakupy jak ludzie średnio zarabiają 1500 zł brutto albo są bezrobotni a tam buciki w adisrasie za 450 zł.

Vote-for Usun-30
13/01/2013 12:26

“ciekawe jeszcze kto tam będzie robił zakupy jak ludzie średnio zarabiają 1500 zł brutto”

Na 300 tys. ludzi(tylu mieszka w odległości 20-30 min. jazdy samochodem)znajdzie się “kilku” ;)

Vote-for Usun-30
barnaba 13/01/2013 12:36

To już nie twoja broszka, kto tam będzie robił zakupy. Zajmnij się własną d..ą i swoim życiem.

Vote-for Usun-30
meex 13/01/2013 12:54

Socjaliści tylko powtarzają o 1500 zł pensji. Weź się jeden z drugim do roboty, załóż działaność i bedziesz miał kilka tysięcy w kieszeni co miesiąc. Ale trzeba mieć łeb na karku. Masa pracująca, która liczy nie wiadomo na co, bedzie miała niebawem nawet mniej niż 1500.

Vote-for Usun-30
13/01/2013 14:36

Jeszcze 2 markety niech dostawią i na tablicach wjazdowych do miasta nie będzie Kalisz tylko Marketisz.

Vote-for Usun-30
aa 13/01/2013 14:52

te same sklepy co w teczy po co to owtwieraja ??

Vote-for Usun-30
13/01/2013 16:38

poproszę kapahl, bershkę, zarę, pull&bear i stradivariusa

Vote-for Usun-30
13/01/2013 16:44

“7-salowe kino sieci Helios”

Pozdrowienia dla internetowych frustratów ;)

Vote-for Usun-30
pynchesz 13/01/2013 16:57

SZKODA ZE NIE MA ZARY I PIZZA HUT

Vote-for Usun-30
jo 13/01/2013 17:14

a TK.MAXX??

Vote-for Usun-30
LOL 13/01/2013 17:54

Do anonima z 16:44. A świat się skończy, jak ich tam nie będzie? Załamiemy się? Powinniśmy się załamać? Ja poproszę sklepy z niemieckich domów handlowych, bo to są sklepy a nie jakieś ochłapy.

Vote-for Usun-30
LOL 13/01/2013 17:54

Sorry, do anonima z 16:38:)

Vote-for Usun-30
f 13/01/2013 18:05

Zara itp. będą w Galerii, inwestor stopniuje natężnie informacji, tym bardziej, że do otrwarcia prawie rok.

Vote-for Usun-30
f 13/01/2013 18:06

p.s.
jakby ktoś dobrze wpatrzył się na widoczne loga na zdjeciu, dojrzy wszystkie te marki.

Vote-for Usun-30
do LOL 13/01/2013 18:25

internetowy MĄDRALO, nie każdy rzucony w necie komentarz jest od razu podszyty jakimkolwiek podtekstem. napisałam że chcę, by były w tej galerii te sklepy, to wszystko. być może twój świat się właśnie załamuje, bo ktoś podważył twoje z czapy wzięte teoryjki. idź zjeść kolację, bo późno.

Vote-for Usun-30
kuba 13/01/2013 18:25

faktycznie pizza hut mogla by byc

Vote-for Usun-30
kuba 13/01/2013 18:25

faktycznie pizza hut mogla by byc

Vote-for Usun-30
Kalisz 13/01/2013 18:54

Inditex Group pewnie będzie, bo jak we wcześniejszym komentarzu najemcy widoczni na wizualizacji będą w galerii. Zresztą można poszukać informacji wcześniej zamieszczonej w Internecie, która może to potwierdzić.

Vote-for Usun-30
szpaner dzidziuś 14/01/2013 07:26

A ja czekam podniecony na Zarę, Stradivariusa, Bershkę, Pizza Hut, TK Maxx czy Pull&bear. Już się ślinię na samą myśl że to może będzie.

Vote-for Usun-30
Wyindywidualizowany 14/01/2013 08:47

Jak nie będzie pizzy hut to wejdę do środka i nasikam im do fontanny :) (o ile będzie fontanna)
Tak na marginesie to ja słyszałem, że 20% miejsca kupiło Centrum Chińskie. Będą miały 3 poziomy i fontannę z delfinami.

Vote-for Usun-30
14/01/2013 10:08

Przeciwnie, mój świat ma się bardzo dobrze:) Obawiam się tylko o świat tych gimbusow, co wpisują rozpaczliwe błagania o ZARE, BERSHKE i inne podrzędnej jakości sklepy. Jakby Niemiec te wasze marki zobaczył to by się ze śmiechu przyznać nie mógł;D Życzę wszystkim milego dnia;)

Vote-for Usun-30
14/01/2013 10:09

P. S. “powstrzymac” a nie “przyznać”

Vote-for Usun-30
14/01/2013 10:09

P. S. “powstrzymac” a nie “przyznać”

Vote-for Usun-30
ff 14/01/2013 11:11

ZARA i BERSHKA będą na 100%
są nawet zaznaczone ich loga na tym zdjęciu (zresztą moja siostra która w ramach franczyzy będzie miała jeden lokal w Galerii Amber dostała informacje i mapki gdzie znajduje się zaznaczona ZARA i Bershka)

Vote-for Usun-30
Parking????? 14/01/2013 12:21

Mam nadzieję że miejsca parkingowe będą normalnej wielkości. W tęczy zakupy mogą robić właściciele aut wielkości matiza (bez obrazy). Myślę że tęcza traci przez to wielu klientów.

Vote-for Usun-30
Joasia 14/01/2013 12:23

HURA,HURA,HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jusz się nie mogę doczekać ZARY, asz mam mokre majtki. Jeszcze raz HURA,HURA,HURA!!!!!!!!!!!!!!!

Vote-for Usun-30
Małgosia 14/01/2013 12:37

Hurra! Ale ekstra. Całe dnie będę tam spędzać! Ach! Hurra! Hurra! Ludzie, cieszmy się wszyscy razem! Wasze marzenie się spełniło!:)

Vote-for Usun-30
kacper 14/01/2013 14:12

Nie wie ktoś czy bendzie w galeri Corso&porso????

Vote-for Usun-30
dodunia 14/01/2013 16:54

A co ze sklepem “Ochnik”?

Vote-for Usun-30
Ala 25/02/2013 22:05

Gdyby sugerowac się wizualizacjami….to musiałby być tez Calvin Klein, Pimpkie itd. a na to raczej marne szanse ;/

Vote-for Usun-30
Nastolatka 2 07/12/2013 17:04

Proszę, niech zrobią Sinsay w Amber <3

Vote-for Usun-30
 


(max. 70 znaków)