Napisz_artykul_tab
Patronaty_tab
 
 
Calisia_2
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 9
Guzik_dentalcare_normal

Zamów wizytę u dentysty

Mamy swój udział w zdrowym uśmiechu wielu Kaliszan. Zajmujemy się uśmiechami od 20 lat i znamy się na tym.
Zapraszamy! Umów się i sprawdź 20 lat naszych doświadczeń!
Guzik_c3d_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Guzik_tomografia_normal

Zamów zdjęcie RTG

Wykonaj bezpieczne zdjęcia RTG (zębów). JEDYNY TAKI APARAT RTG W KALISZU!
* tomografia 3D * Zdjęcia pantomograficzne * Zdjęcia cefalometryczne
Zdjęcia są tak precyzyjne, że można mierzyć struktury anatomiczne kości. Mogą być Ci potrzebne przy leczeniu zębów, zakładaniu aparatu ortodentycznego czy implantów...
Guzik_optyka_normal

Zbadaj wzrok

Skorzystaj z profesjonalnego badania wzroku. W dodatku ze sporą zniżką. Warto zadbać o najważniejszy ze zmysłów. Możesz też dobrać bardzo dobre okulary - w atmosferze prawdziwego zainteresowania Twoim wzrokiem.
Guzik_opony_express_normal

Napraw samochód

Zadbaj o swój samochód online - umów się na wymianę opon lub sprawdź koszt naprawy. Podaj markę, model, rocznik, pojemność oraz co byś chciał naprawić. Skontaktujemy sie z Tobą, podamy koszt oraz uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin naprawy.
Yerco-logo_normal

Zamów Wakacje Marzeń

Wybierz się na fantastyczne wakacje! Doradzimy Ci najlepsze miejsce na najwspanialsze dni w Twoim roku.
Guzik_artentic_normal

Zamów stronę www

Reklama, wizerunek, strona internetowa to takie same elementy Twojej firmy, jak sprzęt, pracownicy i biuro. Warto o nie zadbać. ARTENTIC.COM robi to z sukcesem dla małych i średnich firm. Mamy naprawdę dobre pomysły. Zbudowaliśmy portal calisia.pl z którego właśnie korzystasz.
Logo_helios_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus_dodaj_usluge128_normal

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!
Banerek-motoryzacja
Wybierz_lekarza
Button_znajdz_prace
 
 
 
Calisia_-_osiedle_90x_300_06_14__banner
Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park
 
 
 
PAŁAC TŁOKINIA
Zdjecie1_thumbnail3Przysmaki z nowej karty menu Restauracji Pałac Tłokinia!
 

 
CAFE.CALISIA.PL
Dsc_0213_thumbnail3Pyszne Kawy i Desery w Cafe !!!
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
WIDEO
 
Bico_australia_20131216_146n120
Hiru_japan_female_20131216_146n120
 
 

POPULARNE TAGI
 
← Powrót

Tragiczny wypadek w Kaliszu

HB
22/12/2013 14:13

Siedem osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w Kaliszu. Około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Zachodniej zderzyły się dwa samochody osobowe – mercedes i ford. Niestety, kierowcy forda nie udało się uratować.

1_article
 
 
Bartłomiej Hypki

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca forda wyjeżdżał z ulicy Zachodniej w ulicę Wrocławską. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi, który jechał od strony Szczypiorna w kierunku ulicy Górnośląskiej – powiedział sierż. sztab. Witold Woźniak z Zespołu Prasowego KMP w Kaliszu.

Wszystkie osoby, które podróżowały pojazdami trafiły do kaliskiego szpitala, wśród nich 3 dzieci. Stan 3 rannych, w tym dziecka lekarze określili jako ciężki. Niestety, kierowca forda zmarł.

Policja pod nadzorem prokuratury ustali przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Zobacz także


Tagi:  kalisz, policja, wypadek



Loader_157x157
Loader_157x157
Loader_157x157
Loader_157x157
Loader_157x157

 

mieszkaniec 22/12/2013 15:24

tak będzie aż nie zrobią swiateł na tym pieprzonym skrzyzowaniu z którego nie można wyjechac

Vote-for Usun-30
Kacper Stasiak 22/12/2013 16:17

1 osoba nie zyje, bylem swiadkiem :(

Vote-for Usun-30
22/12/2013 16:22

Parszywe skrzyżowanie, czy na prawdę nie można coś z tym zrobić?

Vote-for Usun-30
dalej 22/12/2013 17:00

Można – zatrzymywać się na STOP i zielonych strzałkach. W ogóle zacząć przestrzegać przepisów.

Vote-for Usun-30
M 22/12/2013 17:04

Którym pojazdem podróżowały dzieci?

Vote-for Usun-30
czapka 22/12/2013 17:08

Tak będzie póki kierowcy nie nauczą się ostrożności i przestaną spieszyć za wszelką cenę…

Vote-for Usun-30
ja 22/12/2013 17:52

też tam byłam.smutne. dwójka dzieci była w jednym aucie i jedno maleńkie w drugim

Vote-for Usun-30
.... 22/12/2013 20:47

Znowu światła? Na litość nie będzie można przejechać przez Kalisz. Na światłach też dochodzi do wypadków, jeżeli nie będziemy uważali to niestety tak będzie, trzeba mieć oczy do okoła głowy.

Vote-for Usun-30
22/12/2013 21:20

[*]

Vote-for Usun-30
TO JA 22/12/2013 21:23

…siła uderzenia musiała być potężna, widocznie spieszył się za bardzo Mercedesem, co z tego że miał zielone, powinien jednak zwolnić, a nie gnać na wariata – bo zgaśnie, jechał przepisowo na światłach – to nie znaczy że BEZPIECZNIE, i nie zwolnił w TYM MIEJSCU. Powinno w takich miejscach powstawać więcej ROND, brak rozwagi i wyobraźni KIEROWCÓW…

Vote-for Usun-30
Lucek 23/12/2013 00:02

A policjanci jak zwykle posadzili jaja na giełdzie samochodowej zamiast być na wrocławskiej i tam sobie postać. wtedy by mogło nawet wypadku nie byc. Ale po co skoro słupki wskazniki spadają. trzeba trzepać kolo giełdy. żeby komendant był zadowolony.

Vote-for Usun-30
franki777 23/12/2013 00:37

To nie skrzyżowanie jest winne tylko Dupy nie kierowcy, wyjeżdżam z zachodniej wiele razy w miesiącu i nie mam żadnego problemu , sygnalizacja świetlna to korkotwór a instalacji domagają się barany nie potrafiące jezdzić,bylejakiemu tancerzowi koszula między nogami zawadza.

Vote-for Usun-30
swiadek 23/12/2013 06:36

Ja na temat pracy policji. Chciałem dojechać do Chłodni bo tam miałem odebrać chorą teściową ale policjant, którego prosiłem żeby mnie przepuścił powiedział stanowczo nie. Nawet nie poinformował co się stało i kazał żebym dojechać od ul. Zachodniej !!!!!! Takich wspaniałyćh mamy policjantów po szkole pewnie w Szczytnie…!!!!

Vote-for Usun-30
23/12/2013 06:43

do wszystkich noga z gazu czytać znaki drogowe pokazywać kierunkowskarz bo do tego on słurzy do pokarzania kierunku jazdy a nie jezdzić na pałe to równierz dotyczy panów w białych czapeczka bo oni terz jezdzą a nie pokażują kierunku jazdy tak było wczoraj opuszczali rondo przy giełdzie w dół miasta niech to działa w dwie strony oni powini świecić przykładem

Vote-for Usun-30
olka 23/12/2013 08:20

Jeżdżę tam. To straszne skrzyżowanie. Z kazdej strony jada. Czasami długo trzeba postać, bo wielu jedzie za szybko ok 90, wiec czekam. Z tyłu przedstawiciele handlowi w swoich brykach mrugają światłami, czasami trąbią, żebym już jechała. Wystarczy, że ta osoba miała taką sytuację i nie miała tak stalowych nerwów jak ja i ruszyła…
Czasami winny jest ktos, kogo w ogóle się oto nie podejrzewa.

Vote-for Usun-30
Miasto dla ludzi 23/12/2013 13:42

I co, nadal chcecie (kierowcy, drogowcy, radni), żeby podnosić dozwoloną prędkość w mieście? 60-70 km/h na Wrocławskiej to za dużo, bo większość jeździ wtedy 80-90 km/h. A jakby było 40-50 km/h, to może wszyscy uczestnicy wypadku spędzili by święta w domu, a nie na cmentarzu i w szpitalu…

Vote-for Usun-30
Anonim 23/12/2013 17:09

Pierdoliicie jak potłuczeni, na bursztynowym jest 70 a te wsioki jeżdzą maks 50km, to czy będzie na wrocławskiej 90 czy 50 nie zrobi różnicy na ludziach takich jak ten w mercedesie bo oni jeżdzą jak im się podoba.

Vote-for Usun-30
ala 23/12/2013 22:34

Panie Swiadek z chłodni to wiezie się teściową sztywną, juz nie chorą)::)::)

Vote-for Usun-30
24/12/2013 10:05

do reklam przy skrzyżowaniu bym się przyczepił !!!!

Vote-for Usun-30
20/01/2014 10:25

Finally, the Aqua Terra day-Date line Replica Watches also offers a model on housing stainless steel mounted on a strap of the same metal or leather. This Rolex Replica watch is available with a black or blue dial our favorite accompanied by needles and rhodium index, at the fair of Basel 2013, Omega unveiled a new timepiece Recalling the emblematic design of Tag heuer replica its legendary predecessor. Today, the 57 Speedmaster chronograph was designed to write its own history.

Vote-for Usun-30
 


(max. 70 znaków)