Sliding_panel_tab
 
 
Bez_nazwy-4
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 8
Btn_kino
Btn_imprezy
Btn_optyk
Btn_kosmetyczka
Btn_reed
Btn_soki
Btn_at
Btn_tooth
Btn_question_mark
 
 
Z KRAJU I ZE ŚWIATA
Drużyna Wojów KOLOVRAT na IX Najeździe Barbarzyńc...
Kaliska "Strefa Kibica" (30)
Alicja Tchórz Akademicką Mistrzynią Polski! (4)
 
Calisia_-_osiedle_90x_300
 
TURYSTYCZNA OFERTA DNIA
Majorka_0_banner
Lazur wody, złoty piasek i urodziwe uliczki...
 
 
 
 
 
 
 



 

 
 
POPULARNE TAGI
 
 
 
← Powrót

Wyruszyła sztafeta

A. Tomaszewska, UM Kalisz
30/07/2010 12:46

Kaliscy kolarze – amatorzy mimo deszczowej pogody wyruszyli dziś rano w trasę. Przed uczestnikami VIII Woodstockowej Sztafety Cyklistów jest ponad 330 kilometrów, które zamierzają pokonać w kilkanaście godzin. Sprzed ratusza sportowców wystartował Daniel Sztandera, wiceprezydent Miasta Kalisza.

Sztaf2_article
 
 
J. Marciniak,UM Kalisz

Patronat nad Sztafetą objął Sztab WOŚP Miejskiego Ośrodka Kultury w Kaliszu. Na tegoroczny Przystanek Woodstock kaliską sztafetę o godzinie 7.30 wystartował z Głównego Rynku Daniel Sztandera, wiceprezydent Miasta Kalisza.
Trasa sztafety wiedzie przez Krotoszyn, Rawicz, Wschowę, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Rzepin, Górzycę do Kostrzyna. Podczas przejazdu przez większe miejscowości, jak co roku będą pilotowani przez radiowozy policji. Zmiany jadącego cyklisty będą następowały co około 40 km. Uczestnicy sztafety będą kontynuowali jazdę bez względu na warunki pogodowe.

Tegoroczna sztafeta ma również promować Kalisz i rok jubileuszowy – nasi cykliści już dziś o godz. 21.00 z dużej sceny będą zapraszać do naszego miasta. Podczas trwania Przystanku Woodstock kaliscy kolarze będą na swoim stoisku będą rozdawać materiały promocyjne, przekazane przez Biuro Promocji i Współpracy Międzynarodowej.
Jako pierwszy na trasę wyjechał Marek Siwiec, poseł do Parlamentu Europejskiego.



Tagi:  Kalisz, sztafeta, Woodstock



Sztaf2_thumbnail2
Sztaf3_thumbnail2

 
30/07/2010 14:20

Pan Sztandera tylko do tego się nadaje. Ma na mysli pozowanie do zdjęć.

Vote_for Vote_against
 

Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.




(max. 70 znaków)


Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Odpowiedź na poniższe pytanie przekonuje nas że nie jesteś robotem, tylko kochanym czytelnikiem Calisia.pl

Który mamy rok? (cztery cyfry)

 
Tę odpowiedź pozostaw pustą:

 
Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu Calisia.pl


← Powrót