Napisz_artykul_tab
Patronaty_tab
 
 
 
STREFA USŁUG CALISIA.PL
Obecnie dostępne: 9
Guzik_opony_express_normal

Napraw samochód

Zadbaj o swój samochód online - umów się na wymianę opon lub sprawdź koszt naprawy. Podaj markę, model, rocznik, pojemność oraz co byś chciał naprawić. Skontaktujemy sie z Tobą, podamy koszt oraz uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin naprawy.
Guzik_optyka_normal

Zbadaj wzrok

Skorzystaj z profesjonalnego badania wzroku. W dodatku ze sporą zniżką. Warto zadbać o najważniejszy ze zmysłów. Możesz też dobrać bardzo dobre okulary - w atmosferze prawdziwego zainteresowania Twoim wzrokiem.
Guzik_tomografia_normal

Zamów zdjęcie RTG

Wykonaj bezpieczne zdjęcia RTG (zębów). JEDYNY TAKI APARAT RTG W KALISZU!
* tomografia 3D * Zdjęcia pantomograficzne * Zdjęcia cefalometryczne
Zdjęcia są tak precyzyjne, że można mierzyć struktury anatomiczne kości. Mogą być Ci potrzebne przy leczeniu zębów, zakładaniu aparatu ortodentycznego czy implantów...
Logo_helios_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Guzik_dentalcare_normal

Zamów wizytę u dentysty

Mamy swój udział w zdrowym uśmiechu wielu Kaliszan. Zajmujemy się uśmiechami od 20 lat i znamy się na tym.
Zapraszamy! Umów się i sprawdź 20 lat naszych doświadczeń!
Yerco-logo_normal

Zamów Wakacje Marzeń

Wybierz się na fantastyczne wakacje! Doradzimy Ci najlepsze miejsce na najwspanialsze dni w Twoim roku.
Guzik_artentic_normal

Zamów stronę www

Reklama, wizerunek, strona internetowa to takie same elementy Twojej firmy, jak sprzęt, pracownicy i biuro. Warto o nie zadbać. ARTENTIC.COM robi to z sukcesem dla małych i średnich firm. Mamy naprawdę dobre pomysły. Zbudowaliśmy portal calisia.pl z którego właśnie korzystasz.
Guzik_c3d_normal

Zarezerwuj bilet do kina

Chcesz zarezerwować bilet do kina z wyprzedzeniem? Skorzystaj z nowoczesnego i prostego systemu rezerwacji. Jednocześnie możesz po prostu sprawdzić tu repertuar. Przyjemnych wrażeń!
Plus_dodaj_usluge128_normal

Dodaj usługę

Twoja usługa również może znaleźć się na Calisia.pl!
Banerek-motoryzacja
Wybierz_lekarza
Button_znajdz_prace
 
 
 
Calisia_-_osiedle_90x_300_06_14__banner
Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park
 
 
 
PAŁAC TŁOKINIA
Zdjecie1_thumbnail3Przysmaki z nowej karty menu Restauracji Pałac Tłokinia!
 

 
CAFE.CALISIA.PL
Dsc_0213_thumbnail3Pyszne Kawy i Desery w Cafe !!!
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
WIDEO
 
Bico_australia_20131216_146n120
Hiru_japan_female_20131216_146n120
 
 

POPULARNE TAGI
 
← Powrót

Ferie Zimowe w Kaliszu - atrakcje dla dzieci i młodzieży

Aga
27/01/2011 08:25

Od najbliższego poniedziałku, przez dwa tygodnie, najmłodsi kaliszanie cieszyć się będą feriami. W związku z przerwą od zajęć szkolnych, Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji organizuje dla nich kilka zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

3_article
 
 
Aga

ROZGRYWKI PIŁKI SIATKOWEJ

- Hala Sportowa ul. Łódzka 19
31.01-04.02.2011 i 07.02-11.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

- Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
31.01-03.02.2011 i 08.02-10.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

ROZGRYWKI PIŁKI KOSZYKOWEJ

- Hala LA ul. Łódzka 19
31.01-04.02.2011 i 07.02-11.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

- Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
31.01-03.02.2011 i 08.02-10.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

- Obiekt Sportowy „ORLIK 2012” ul. Graniczna 56
03.02.2011; 09.02.2011 godz. 11.oo-16.oo – dwubój koszykarski

PIŁKA HALOWA NOŻNA

- Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
31.01-03.02.2011 i 08.02-10.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

PIŁKA NOŻNA

- Obiekt Sportowy „ORLIK 2012” ul. Graniczna 56

  • 02.02.2011 godz. 11.oo – Turniej w piłkę nożną, rocznik 1997 i mł.
  • 05.02.2011 godz. 11.oo – Turniej w piłkę nożną, rocznik 1994 i mł.
    *06.02.2011; 07.02.2011; 08.02.2011; 12.02.2011 godz. 10.oo-13.oo; 15.oo-18.oo – piłka nożna

ROZGRYWKI TENISA STOŁOWEGO

- Hala widowiskowo – sportowa ul. Łódzka 29
31.01-04.02.2011 i 07.02-11.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

- Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
31.01-03.02.2011 i 08.02-10.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00

GRY I ZABAWY DLA DZIECI

- Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
31.01-03.02.2011 i 08.02-10.02.2011 w godz. 10.00 – 14.00 (hula hop, skakanki, „dwa ognie”, zabawy z piłką, kącik plastyczny)

- Obiekt Sportowy „ORLIK 2012” ul. Graniczna 56

  • 30.01.2011; 31.01.2011; 01.02.2011; 03.02.2011; 04.02.2011; 06.02.2011; 07.02.2011; 08.02.2011; 11.02.2011; 12.02.2011 godz. 10.oo-13.oo; 15.oo-18.oo ( gry zespołowe, integracyjne, zabawy ruchowe i świetlicowe, układanie puzzli
  • 10.02.2011 godz. 11.oo – Turniej w warcaby* 12.02.2011 – Turniej w piłkarzyki

ZABAWY W WODZIE

- wtorek, czwartek, piątek – 12.45 – 13.30
01.02.2011; 08.02.2011 – nauka pływania żabką dla dzieci szkół podst.
(wstęp wolny dla aktywnych uczestników ferii)

ZAJĘCIA DODATKOWE

- 08.02.2011 – Hala Kalisz Arena ul. H. Sawickiej 22-24
WARSZTATY MALOWANIA TWARZY

- Hala LA ul. Łódzka 19
08.02.2011 godz. 11.oo „Seminarium dot. Przeciwdziałania uzależnieniom”

- Hala widowiskowo – sportowa ul. Łódzka 29
07.02.2011 godz. 10.oo – zajęcia dla dzieci z modelami zdalnie sterowanymi pod nazwą „RC-Zabawa”

- Osiedle Winiary
30.01.2011 godz. 11.oo – I MISTRZOSTWA KALISZA W ZJEŹDZIE NA BYLE CZEM
CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
ul. Zamkowa

- Gra Miejska „KALISKIE PUZZLE NA ŻYWO”*31.01-03.02.2011; 07.02-09.02.2011 – PODSUMOWANIE 10.02.2011 W CIT

  • 31.01 – 11.02.2011 – Konkurs Internetowy „Kaliskie Puzzle” (www.osir.kalisz.pl/cit)

PODSUMOWANIE FERII

- Hala widowiskowo – sportowa ul. Łódzka 29

  • Pokaz wsadów do kosza z udziałem Łukasza Biednego oraz czołowych zawodników Streetball
  • Mecz Finałowy Piłki Siatkowej (Drużyna FOX – Juniorzy COLMAN)* Trzy Mistrzowskie Rozgrywki w Tenisie Stołowym* wręczenie nagród i dyplomów z udziałem organizatorów
  • Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanej kadry.
  • Uczestnicy ferii w halach OSRiR otrzymują drugie śniadanie ufundowane przez sponsorów: Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Piotr Łyszczak; Zakład Mięsne Jacek Bzdyrek, Eljon, ARJAGo; CEKO; Piekarnia JAL Jacek Ludwiczak.
Zobacz także


Tagi:  Kalisz, ferie, dzieci, zajęcia



Loader_157x157

 

Barbara 29/01/2011 09:02

Witam,

słabo sprecyzowny wiek uczestników gier i zajęć. Warto uzupełnić.

Vote-for Usun-30
Ja 29/01/2011 20:41

Proszę o odpowiedź czy rozgrywki w piłce siatkowej będą rozgrywane osobno dla dziewcząt i chłopców czy może mieszane zespoły? I dlaczego są wyróżnione 2 miejsca: Hala na Łódzkiej, i Arena? Jaka jest różnica? I kiedy można zgłaszac zespoł? bardzo proszę o odpowiedź :)

Vote-for Usun-30
rodzic 31/01/2011 18:59

W dniu dzisiejszym dzieci zostały po-informowane ,że na osrir ul.łódzka mają nie przychodzić!!! bo są w nieodpowiednim wieku (12i8 lat)W ubiegłym roku nikomu to nie przeszkadzało!!Pytam więc kto jest odpowiedzialny za taką decyzję !!!.Dla kogo są te zajęcia ?

Vote-for Usun-30
01/02/2011 08:52

za decyzje to chyba dyrekcja osiru odpowiada? trzeba zadzwonic i spytac, po prostu.

Vote-for Usun-30
12/02/2011 17:31

Byłem na tych feriach i żadnych nagród nie dostała moja drużyna chociaż wygraliśmy cały turniej w piłce siatkowej

Vote-for Usun-30
28/12/2013 07:40

Italia Replica Repliche Orologi Rolex,Rolex Replica,Replica Rolex,orologi orologi,orologio uomo online i siti di vendita.40 tipi di orologi lusso da scegliere. Repliche Rolex Replica Orologi sono sempre stati una scelta calda di Gli amanti della moda. Con la varietà di disegni e molteplici stili innovativi.

Vote-for Usun-30
 


(max. 70 znaków)