Chwała Powstańcom.

Muzyką o treści patriotycznej uczciliśmy dzisiaj 98 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W imieniu organizatorów koncertu Norberta “Smoły” Smolińskiego – lidera zespołu CONTRA MUNDUM – JS 4141 Kalisz ZS “S” oraz Fundacji POLSKIM DZIECIOM dziękujemy: Jego Ekscelencji Biskupowi Kaliskiemu Ks. Edwardowi Janiakowi za objęcie Honorowym patronatem Koncertu, Ks. Prałatowi Jackowi Plocie – za udostępnienie sali koncertowej, Panu Leszkowi Ziąbka – za wydrukowanie plakatów reklamujących koncert. Szanowni Państwo – gościć Państwa to była prawdziwa przyjemność. Wszystkim obecnym składam serdeczne wyrazy wdzięczności za wsparcie podopiecznych fundacji. Norbercie – dziękuję.

Zobacz także
Thumb dsc 0284
Kaliskie srebra na 206 stronach. Nowe nabytki Mu...
Thumb arcydziela beethovena
Arcydzieła Beethovena w wykonaniu Filharmonii Ka...
Thumb portal kaliszpl banery 01 czo o
Wymyśl hasło i wygraj smartfona! Ruszył konkurs ...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»
Bico australia 20131216 146n120