PARK (ing) Day to akcja, w ramach której na całym świecie artyści, projektanci i mieszkańcy zmieniają pojedyncze miejsca parkingowe w tymczasową przestrzeń publiczną dostępną dla mieszkańców.

Article parking 369381 960 720
źródło: www.pixabay.com/GLady

Po raz pierwszy mini park na parkingu stworzyła grupa artystów i dizajnerów Rebar z San Francisco w 2005 roku. Od tego czasu każdego roku coraz więcej miast z całego świata przyłącza się do tej inicjatywy. Tegoroczna akcja przypada na 15 września, dlatego urzędnicy z Biura Rewitalizacji chcieliby, aby udział w niej wzięli również kaliszanie.

W związku z tym ogłoszono nabór zgłoszeń przedsiębiorców ze ścisłego centrum Kalisza, którzy chcą zmienić przestrzeń przed swoim lokalem w tymczasowy park. Zgłoszenia można przesyłać do 28 sierpnia na formularzu Google – TUTAJ.

Umotywowane inicjatywy zostaną wsparte przez Biuro Rewitalizacji do wyczerpania zarezerwowanych środków. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dobra argumentacja.

Zobacz także
Thumb cz  2
Rozbudowa muzeum w Szczypiornie
Thumb 800x600mautocwhite
Ferie ze strażakami
Thumb alergen dsc09044  1
Mocne brzmienie Alergenu - po raz pierwszy w Kal...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120