W pełni wynajęta inwestycja przemysłowa, zlokalizowana w Kaliszu, zapewniająca nowemu właścicielowi wieloletnie umowy najmu i wysoką stopę zwrotu.

Article kalisz1

Tereny inwestycyjne przeznaczone na sprzedaż, zlokalizowane są w południowo-zachodniej części Kalisza, w dzielnicy przemysłowej Zagorzynek, w obrębie ulic: Noskowskiej, Metalowców oraz Obozowej.

W nowoczesnych obiektach, od wielu lat realizowana jest działalność produkcyjna, prowadzona przez uznanego najemcę z międzynarodowym kapitałem. To właśnie specyfika tej inwestycji oraz obowiązujące wieloletnie umowy najmu sprawiają, że nieruchomość jest łatwa w zarządzaniu, a inwestycja zapewnia stabilny przychód i wysoką stopę zwrotu.

Dlaczego warto zainwestować?

Opisaną inwestycję cechuje stabilność oraz wysoki, bezpieczny zwrot nakładu z uwagi na zawarte wieloletnie umowy najmu. Najemca, to światowy lider w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu innowacyjnych systemów chłodzenia. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie oraz oddziały w Europie i Ameryce Łacińskiej, zatrudniając łącznie ponad 2 000 osób.

Należy też podkreślić dobrą lokalizację inwestycji w dzielnicy przemysłowej, z możliwością łatwego dojazdu do autostrad A2 oraz A4 (kierunki Wrocław, Warszawa, Poznań). Ponadto w pobliżu znajduje się stacja kolejowa, która planowana jest docelowo jako część struktury Kolei Szybkich Prędkości. Pomimo, że Kalisz nie posiada lotniska, to w ciągu 1,5 h można dotrzeć do 2 lotnisk: we Wrocławiu oraz Poznaniu.

Charakter inwestycji przemysłowej

Łączna powierzchnia terenów inwestycyjnych wynosi ok. 3 ha, na których zlokalizowane są: hala produkcyjna wraz z budynkiem administracyjno-socjalnym, hale magazynowo – produkcyjne oraz zespół parkingów. Tereny są uzbrojone oraz posiadają pełny dostęp do sieci komunalnych (energia elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa oraz telefoniczna). Posiadają również bezpośredni dostęp do dróg publicznych. Sam teren znajduje się w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kalisza, a działki przeznaczone są pod zabudowę produkcyjno-usługową.

Lokalizacja przy ul. Metalowców to działka o pow. 1,13 ha z halą magazynowo – produkcyjną, budynkiem administracyjno – socjalnym, dokami załadunkowymi i 2 windami, parkingiem na 60 pojazdów oraz podziemnym zbiornikiem pożarowym. Lokalizacja przy ul. Noskowskiej, to działka o powierzchni 1,37 ha z magazynem, dokami załadunkowymi, windą i dwoma bramami z roletami oraz parkingiem na 41 miejsc.

Trzecia nieruchomość, o powierzchni działki 0,41 ha, zlokalizowana jest przy ul. Obozowej, obejmuje magazyn z 2 bramami wjazdowymi oraz parking na 10 aut. Wszystkie obiekty są ogrzewane, wentylowane, posiadają czujniki dymu i sygnalizatory pożaru, instalacje gazową oraz sprężonego powietrza. Każda z trzech lokalizacji jest ogrodzona i strzeżona.

Skontaktuj się z nami

Szczegółowe informacje o inwestycji oraz o warunkach dotyczących zakupu można uzyskać kontaktując się z p. Marcinem Pineckim, telefon: 691 238 111, email: marcin.pinecki@cream-management.pl

Zobacz także
Thumb dsc 4249
Poznaliśmy najpiękniejsze Wielkopolanki 2018 rok...
Thumb img 6583
Tak kaliszanie bawili się na Dniach Miasta! [duż...
Thumb czo%c5%82o
Od lipca można składać wnioski na „Dobry Start”

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
więcej»
Bico australia 20131216 146n120