W sobotę i niedzielę, podczas Drzwi Otwartych w Salonie Forda w Opatówku – można było przetestować najnowszy model Forda Fiesty MK 8,
który wyrasta na prawdziwego leadera segmentu pojazdów B. Każdy, kto odwiedził w ten weekend Salon Forda mógł liczyć na wspaniałe niespodzianki.

Article img 6353

W przypadku modelu Ford Fiesta MK 8 śmiało można mówić nie o ewolucji, ale prawdziwej rewolucji i to w całym segmencie B.

Nowy Ford Fiesta urósł, dojrzał i stał się jeszcze bardziej komfortowy, niezawodny i ekscytujący. Pod maską pracuje znana i wielokrotnie doceniana rodzina silników turbo doładowanych EcoBoost. Na uwagę zasługuje fakt, że od pięciu lat silnik 1.0 EcoBoost zdobywa światową nagrodę dla silnika roku „International Engine of the Year" w kategorii do jednego litra. Do wyboru są również jednostki benzynowe wolnossące jak i trwałe i ekonomiczne silniki wysokoprężne.

Nowa Fiesta oferuje najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa takie jak system Lane Keeping Alert wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu czy system Driver Alert monitorujący koncentrację kierowcy już w standardowej wersji wyposażenia.

Ochronę podróżnym zapewniają przednie i boczne poduszki powietrzne oraz kurtyny powietrzne chroniące pasażerów w pierwszym i drugim rzędzie.

Najnowsze dziecko Forda oferuje najwyższy poziom komfortu dostępny w tej klasie pojazdów. Pasażerowie zyskali więcej przestrzeni, a kierowca wzorową ergonomię i najlepsze materiały wykończenia wnętrza. Fiesta podążając za najnowszymi trendami techniki motoryzacyjnej oferuje swoim użytkownikom duże, czytelne oraz dotykowe ekrany systemu SYNC o przekątnej 6,5" oraz 8". To również system B&O Play dbający o nasze doznania akustyczne dzięki 10 głośnikom od firmy Bang and Olufsen.

Podczas tego weekendu w Salonie Forda było sporo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Rozdano 10 tabletów, auto na weekend z pełnym bakiem paliwa oraz nagrody dla dzieci. Każdy, kto przyszedł do Salonu Forda mógł też skosztować wyśmienitych firmowych słodyczy.

Więcej informacji dostępnych jest na profilu facebookowym Auto Centrum Lis.

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 06 13 o 10.33.16
Zaćma daje się leczyć
Thumb czo%c5%82o
Plenerowa lekcja profilaktyczna w Parku Przyjaźni
Thumb 003
Podsumowanie konkursu "Ad fontes!" w Villi Calisia

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
więcej»
Bico australia 20131216 146n120