Dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania: jedno na czwartym piętrze i kilka na pozostałych trzech piętrach budynku, który powstaje na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu nieopodal Parku nad Krępicą pod nazwą KORCZAK PARK – mówi inwestor Tadeusz Mazek.

Article 20 korczak park

Lokalizacja ta jest dobrze znana kaliszanom, dzięki cichemu i spokojnemu osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Parku Nad Krępicą, a jednocześnie bezproblemowemu dojazdowi do centrum miasta. W odległości zaledwie kilku minut piechotą od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsce.

Projektując tę wyjątkową inwestycję KORCZAK PARK stawialiśmy na funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wysoki komfort życia – mówi inwestor Tadeusz Mazek.

Nowoczesna bryła budynku z elektryczną, szybkobieżną windą będzie podkreślona ciekawą elewacją. Oferujemy mieszkania od 35 do około 90 m2 jedno-, dwu- i trzypokojowe. Atutem są ponadprzeciętnie duże tarasy (od 10 do 35 m2) w cenie lokalu. Dlatego największym zainteresowaniem cieszy się IV piętro, gdzie zostało nam już tylko jedno mieszkanie – dodaje inwestor.

Jeśli wybrane mieszkanie nie spełniałoby oczekiwań Klientów, odnośnie kształtu czy wielkości, na tym etapie budowy jesteśmy w stanie przearanżować przestrzeń jego wnętrza zgodnie z upodobaniem przyszłego właściciela mieszkania.

Bogata oferta obejmuje lokale w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Cena jednego metra kwadratowego mieszkania jest już od 3850 zł brutto. Przekazanie lokali ich właścicielom przewidywane jest na wiosnę przyszłego roku.

Mieszkańcy KORCZAK PARK będą mieć do dyspozycji podziemny parking, miejsca postojowe zewnętrzne, komórki lokatorskie na piętrach, a także atrakcyjnie rozplanowane tereny zielone z dużym placem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania dla dorosłych.

Inwestor zapewnia, że całość inwestycji KORCZAK PARK wykonana będzie z wysokiej jakości, najbardziej przyjaznych człowiekowi materiałów.

Wokół KORCZAK PARK infrastruktura jest doskonale rozwinięta: sklepy, galeria handlowa, szkoła podstawowa oraz przedszkole – to ogromne atuty tego budynku.

Osoby pragnące dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej inwestycji – zachęcamy do kontaktu z biurem inwestora.MTM CONSULTING DEVELOPER

MTM CONSULTING DEVELOPER
Biuro Sprzedaży: Górnośląska 34, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

Rzuty dostępnych lokali i pełny opis inwestycji dostępny na stronie www.mtmconsulting.pl

Zobacz także
Thumb 003
Podsumowanie konkursu "Ad fontes!" w Villi Calisia
Thumb czo%c5%82o
Siekiery i saperki dla „Orłów” z Budżetu Obywate...
Thumb 20180615 143759
Połączyli pokolenia edukacją i sportem

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120