Dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania: jedno na czwartym piętrze i kilka na pozostałych trzech piętrach budynku, który powstaje na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu nieopodal Parku nad Krępicą pod nazwą KORCZAK PARK – mówi inwestor Tadeusz Mazek.

Article 20 korczak park

Lokalizacja ta jest dobrze znana kaliszanom, dzięki cichemu i spokojnemu osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Parku Nad Krępicą, a jednocześnie bezproblemowemu dojazdowi do centrum miasta. W odległości zaledwie kilku minut piechotą od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsce.

Projektując tę wyjątkową inwestycję KORCZAK PARK stawialiśmy na funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wysoki komfort życia – mówi inwestor Tadeusz Mazek.

Nowoczesna bryła budynku z elektryczną, szybkobieżną windą będzie podkreślona ciekawą elewacją. Oferujemy mieszkania od 35 do około 90 m2 jedno-, dwu- i trzypokojowe. Atutem są ponadprzeciętnie duże tarasy (od 10 do 35 m2) w cenie lokalu. Dlatego największym zainteresowaniem cieszy się IV piętro, gdzie zostało nam już tylko jedno mieszkanie – dodaje inwestor.

Jeśli wybrane mieszkanie nie spełniałoby oczekiwań Klientów, odnośnie kształtu czy wielkości, na tym etapie budowy jesteśmy w stanie przearanżować przestrzeń jego wnętrza zgodnie z upodobaniem przyszłego właściciela mieszkania.

Bogata oferta obejmuje lokale w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Cena jednego metra kwadratowego mieszkania jest już od 3850 zł brutto. Przekazanie lokali ich właścicielom przewidywane jest na wiosnę przyszłego roku.

Mieszkańcy KORCZAK PARK będą mieć do dyspozycji podziemny parking, miejsca postojowe zewnętrzne, komórki lokatorskie na piętrach, a także atrakcyjnie rozplanowane tereny zielone z dużym placem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania dla dorosłych.

Inwestor zapewnia, że całość inwestycji KORCZAK PARK wykonana będzie z wysokiej jakości, najbardziej przyjaznych człowiekowi materiałów.

Wokół KORCZAK PARK infrastruktura jest doskonale rozwinięta: sklepy, galeria handlowa, szkoła podstawowa oraz przedszkole – to ogromne atuty tego budynku.

Osoby pragnące dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej inwestycji – zachęcamy do kontaktu z biurem inwestora.MTM CONSULTING DEVELOPER

MTM CONSULTING DEVELOPER
Biuro Sprzedaży: Górnośląska 34, Kalisz
T. 62 760 01 28, +48 537 537 537, +48 537 537 538
e-mail: Piotr@mtmconsulting.pl

Rzuty dostępnych lokali i pełny opis inwestycji dostępny na stronie www.mtmconsulting.pl

Zobacz także
Thumb mik 2018  baner
Druga odsłona Made in Kalisz Festival 2018 coraz...
Thumb dsc 0458
Zapowiada się prawdziwa walka na lodzie w Kaliszu
Thumb plakat filmu the florida project m2 films 443283 gallery big
Uwaga Konkurs! Kino Konesera - The Florida Project

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120