Czerwony Goździk dla pań z okazji święta wszystkich Kobiet. Uczniowie MUSIC STORE uczcili ten dzień goździkiem i piosenką.

Article 20180307 171937 External article
fot. MS

Dziś Dzień Kobiet, zaczęliśmy świętowa07.03. Koncert „Czerwony goździk”- dedykowany był wszystkim paniom, a Komoda rozbrzmiewała muzyką, śpiewem i pozytywną energią. Dzięki ogromnej pracy p. Magdy Niciejewskiej, Magdy Gruchociak, Marysi Jankowskiej, Klaudii Poziemskiej, Kasi Krzyżaniak i Piotrowi Kowalskiemu mogliśmy uczestniczyć we wspaniałym widowisku. Do tego konferansjer z klasą Paweł Ogórkiewicz, który śpiewem rozpoczął i zakończył koncert. A w jego wykonaniu usłyszeliśmy ” Dookoła noc ” sł. A. Osiecka i ” Grande Valse Brillant” sł. J.Tuwim. Repertuar był bardzo różnorodny ale każdej propozycji twarzyszył czerwony goździk, życzenia i uśmiech skierowany dla pań.

Bohaterami na scenie byli: Marcel Tułacz- „ Będziesz moją panią” z rep. M Grechuty, Amelia Przybyszewska –„Mała smutna królewna”, Malwina Stróżyńska, Julia Muzyka, Gabrysia Wieczorek „ Batumi” z rep.Filipinki, Miłosz Smura- „ Tak blisko” z rep. Rafała Brzozowskiego, Gabrysia Wieczorek „ Być kobietą”- z rep Alicji Majewskiej, Julia Muzyka –„ Parasol” – Tori Amos, Wiktor Żelazny „ Wish you were heve” Pink Floyd ( gitara z akomp. Piotra Kowalskiegdo), Marcel Grabiński “Stoję czy leżę” z rep Mietka Szcześniaka, Zespół taneczny w składzie: Nadia Kolanowska, Julia Muzyka, Wiktoria Janiak, Julia Tomczak, Wiktor Tomczak, Natan Janiak i Miłosz Kałużny, Marcel Tułacz „ Miłość w Zakopanem” Keyboard, Marcin Zienkiewicz- „ Kiedy umrę kochanie” sł. Halina Poświatowska, z rep. Janusz Radek, Emilia Nogaj i Marika Żychlińska „ Być kobietą”, Antoni Leśniewski „ The way you lok tonight”

Na scenie wypowiedzianych zostało wiele pięknych słów, dziś chcemy je dla wszystkich pań z gorącymi życzeniami powtórzyć:

„Tajemnicą jesteś, Z księgi czarów – zbiegłą, Mgłą zaklętą, Którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto – puchu marny, A nie do zdobycia. Kobieto – ile w tym słowie – piękna, miłości i życia „-

Zobacz także
Thumb przechwytywanie w trybie pe%c5%82noekranowym 20.03.2018 124756.bmp
Rusza remont na Dobrzecu. Będą utrudnienia w ruchu
Thumb article article p1220113
Piecyk gazowy mógł doprowadzić do tragedii. Podt...
Thumb img 2376c m
Uroczystości Odpustowe ku czci Świętego Józefa [...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120