Dogoni każdego przestępcę

2016-05-04 12:46:00 red

Edyta Marciniak, kaliska policjantka, zajęła I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Policjantów w biegu ulicznym na dystansie 10 km w kategorii kobiet. Zawody odbyły się w Pile. Na starcie stawiło się blisko 600 zawodników.

Edyta Marciniak, najlepsza policjantka w Mistrzostwach Wielkopolski Policjantów w biegu ulicznym na dystansie 10 km

W niedzielę, 1 maja, w Pile odbył się V Ćwierćmaraton Muzyczny na dystansie 10 km. Ta cykliczna impreza przyciąga setki biegaczy. W tym roku, po raz pierwszy w ramach imprezy głównej odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w biegu ulicznym.

Wśród policjantek najwyższe miejsce na podium zajęła sierż. Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, która ukończyła bieg z czasem 43:41 min. Gratulujemy!

Puchary i dyplomy dla najlepszych policjantek i policjantów wręczył mł. insp. Piotr Skrzypkowiak, szef policji w Pile oraz przewodniczący NSZZ Policjantów Powiatu Pilskiego podkom. Marcin Towalewski.