Chyba każdy w Kaliszu zna już Osiedle Celtyckie. Wyrazisty projekt, który wyróżnia się pozytywnie na kaliskim rynku nieruchomości, wchodzi obecnie w drugą fazę rozwoju.

Article 1 osiedle celtyckie   drugi etap

Położone przy ulicy Celtyckiej Osiedle kojarzy się wszystkim nie tylko z wysoką jakością zastosowanych materiałów, dbałością o szczegóły i wykonanie, ale również z nietypowymi działaniami marketingowymi: możliwością obejrzenia domów podczas Drzwi Otwartych i… złotą monetą zakopaną na każdej działce.

Pierwsza faza Premium obejmuje 12 domów w zabudowie bliźniaczej i jest już w większości skomercjalizowana. Pierwsi mieszkańcy już mieszkają w tym wyjątkowym miejscu – ostatni wprowadzą się do końca 2018.

Inwestor ma jednak w rękawie jeszcze jednego asa: na fali powodzenia projektu Osiedle Celtyckie, powstał projekt Osiedle Celtyckie II.

Domy będą tu nieco mniejsze, niż w etapie pierwszym: przeciętna wielkość domu (również w zabudowie bliźniaczej) to 104 m2 lub 128 m2 na działkach od 300 m2 do 580 m2. Wszystkie budynki w prostych bryłach, z garażami (lub bez), z elementami wykończenia cegłą klinkierową, w otoczeniu zieleni – będą dla ich właścicieli znakomitym miejsce do zamieszkania. Cena domu z gruntem zaczyna się od 337 tysięcy złotych! Jest to bardzo konkurencyjna oferta jak na rynku nie tylko kaliskim.

Zarówno pierwsza, jak i druga faza Osiedla Celtyckiego zaprojektowana została w duchu NOMNowoczesnego Osadnictwa Miejskiego, czyli starannego doboru mieszkańców, przeprowadzonego tak, żeby tworzyła się harmonijna społeczność mieszkańców Osiedla.

Osiedle Celtyckie II położone będzie w urokliwym miejscu, w niewielkiej odległości od potoku Piwonka, wygodnie skomunikowane z ulicą Celtycką, w miejscu, gdzie zaczyna się niewielki spadek terenu. To jedno z najlepszych miejsc w Kaliszu do oglądania zarówno wschodów, jak i zachodów słońca. Do centrum miasta jest tylko 7 minut jazdy!

Osiedle Celtyckie II zostanie zbudowane w latach 2018 – 2020. Pierwszy dom właśnie się sprzedał, zanim jeszcze oficjalnie podano informacje o jego powstaniu, co stanowi dobrą wróżbę dla całości projektu.

Jeśli zastanawiacie się gdzie zamieszkać, z pewnością warto wybrać się na Osiedle Celtyckie i rozejrzeć się po tej wspaniałej okolicy.

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu 609 807 002, 602422100, kontakt@osiedleceltyckie.pl

Zobacz także
Thumb article czo o
Mistrzostwa Polski Masters 2018 w Kaliszu na 100...
Thumb wielkie otwarcie tk maxx w kaliszu 4
Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kal...
Thumb portal kaliszpl banery 01 czo o
Wymyśl hasło i wygraj smartfona! Ruszył konkurs ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120