“Koncert na jeden instrument” – to kolejny popis uczniów szkoły MUSIC STORE. Tym razem występujący przygotowali program w którym wszystkie utworu były zagrane na pianinie.

Article wp 20160602 18 44 01 rich External article
fot. MS

Piętnastu wykonawców prezentowało swoje umiejętności w utworach fortepianowych. Począwszy od drobnych etiud po sonaty i utwory z muzyki rozrywkowej uczniowie mogli pochwalić się swoimi postępami nauki na tym wciąż kryjącym tajemnice instrumencie. Nuty płynące z pianina rozpływały się po sali, a w zamian wracały do wykonawców wielkie brawa i uśmiechy zgromadzonej publiczności. Najmłodsi uczestnicy to Paulinka Nowak- 6 latka, prezentująca" Zajączka" . Na koniec zabrzmiał utwór Michaela Jacksona w wykonaniu Kamila Kubasia. Program przygotowali p. Edyta Ignasiak, Ludmiła Reising i Sebastian Majchrowski.
Kolejny koncert już 15.06 w sali CKiSz na który już dziś zapraszamy.

Zobacz także
Thumb zdj cie0095
Szukamy domu dla młodej kotki
Thumb czo o
Leszek Możdżer „Kalisz to miasto fortepianmistrzów”
Thumb article dsc00023
Zwłoki przy Częstochowskiej. Zarzut zabójstwa dl...
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120