Mieszkańcy Kalisza w niedzielę, 6 sierpnia będą mogli odwiedzić pierwszy, z czterech zaplanowanych, parków śniadaniowych. Oprócz wspólnego posiłku odbędą się warsztaty tematyczne i animacje dla najmłodszych.

Article ulotka 2 czo o
źródło: kalisz.pl

Pierwszy wspólny posiłek w ramach projektu “Park śniadaniowy” kaliszanie będą mogli zjeść w niedzielę, 6 sierpnia, na placu przy ulicy Serbinowskiej 23, w godzinach 9.00 – 13.00. Na miejscu pojawią się m.in. stoiska gastronomiczne z bogatą ofertą.

- Na smakoszy czekać będą dania na ciepło i zimno, mięsne i wegetariańskie, które będzie można spożyć na miejscu i zabrać na wynos – mówi prezydent Grzegorz Sapiński – Oczywiście zachęcamy także do przynoszenia własnych śniadań, które będzie można zjeść w miłej, piknikowej atmosferze. Na uczestników wspólnego posiłku czekać będą nakryte stoły z ławami do siedzenia. Chętni mogą zabrać ze sobą koce i własne siedziska – dodaje.

Park śniadaniowy to nie tylko krzepienie ciała. Na dzieci czekać będą animacje i konkursy. Nie zabraknie atrakcji dla seniorów i warsztatów tematycznych.

Kolejne parki śnaiadaniowe odbędą się 13 sierpnia (osiedle Widok), 20 sierpnia (osiedle Śródmieście I) oraz 27 sierpnia (osiedle Kaliniec).

Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017.

Zobacz także
Thumb dsc 0284
Kaliskie srebra na 206 stronach. Nowe nabytki Mu...
Thumb dsc08144
Edin Tatar weźmie udział w „Wielkim dyktandzie P...
Thumb dsc 0310
Aktywne ferie pod Ratuszem [zdjęcia]

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
więcej»
Bico australia 20131216 146n120