Kupno sprzętu AGD czy mebli do domu, sprowadzenie samochodu z zagranicy lub przeprowadzka wiążą się z potrzebą znalezienia odpowiedniego transportu. Często pierwszym krokiem jest szukanie rozwiązania wśród znajomych lub rodziny. Można też szukać firmy transportowej w internecie – na wielu forach i portalach ogłoszeniowych. Niestety zabiera to bardzo dużo naszego czasu i energii. W tego typu sytuacjach warto skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda, z którym współpracuje wielu przewoźników chętnych do realizacji dodatkowych zleceń transportowych.

Article przewoznik 01 1920x1024

Giełda transportowa Furgonetka pozwala w prosty sposób zaplanować przewóz rzeczy, wystarczy dodać krótkie zlecenie, opisując szczegóły swojej przesyłki. Użytkownik może zalogować się na platformę przez stronę www lub aplikację mobilną. Następnie informacje takie jak: punkty odbioru i dostawy, waga, wymiary czy zdjęcia są widoczne dla przewoźników. Firmy zainteresowane danym przewozem wyceniają ładunek. Zleceniodawca sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Ważne, że korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Użytkownik ponosi jedynie koszty transportu jakie sam zaakceptował. Warto pamiętać, że mogą być one nawet o 60% niższe od standardowych cen przewozowych. Wszystko dzięki wykorzystaniu wolnych przestrzeni ładunkowych. Kierowca zabiera przesyłki dodatkowo, na zaplanowanej już wcześniej trasie, więc jest w stanie oferować atrakcyjniejsze stawki.

Popularna kategoria wybierana przez użytkowników w województwie wielkopolskim to maszyny i sprzęt.

Wszystkie tego typu rzeczy używane w gospodarstwach domowych czy przedsiębiorstwach mają dość niestandardowe wymiary. Zakup nowych, czy używanych urządzeń komplikuje się, gdy trzeba indywidualnie zaplanować ich sprawne dostarczenie na wskazane miejsce. Taką czynnością powinny zająć się kompetentne firmy, dla których transport maszyn i sprzętu to codzienność. Wielu takich przewoźników współpracuje z serwisem Furgonetka Giełda.

Wystarczy dodać proste zlecenie, a z pewnością znajdzie się odpowiednią dla siebie ofertę.

Przewóz rzeczy innego rodzaju, takich jak: samochody, motocykle, meble czy ładunki, wygląda podobnie. Za pośrednictwem usługi Furgonetka Giełda można wysłać praktycznie wszystko. Możliwy jest także przewóz zwierząt oraz przedmiotów specjalnej ostrożności, np. antyków. Trasy realizowane są nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

Więcej szczegółów dostępnych na www.gielda.furgonetka.pl

Zobacz także
Thumb  dsc0871
Oskar Mir wystąpi w Kaliszu - 17 marca!
Thumb piano 1730399 960 720
"Fortepianowy kalejdoskop" w Sali Recepcyjnej
Thumb 27858496 1719837894742394 3189618660544720921 n
Sukces kaliskiej piłki nożnej. Wicemistrzostwo P...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
więcej»
Bico australia 20131216 146n120