Kupno sprzętu AGD czy mebli do domu, sprowadzenie samochodu z zagranicy lub przeprowadzka wiążą się z potrzebą znalezienia odpowiedniego transportu. Często pierwszym krokiem jest szukanie rozwiązania wśród znajomych lub rodziny. Można też szukać firmy transportowej w internecie – na wielu forach i portalach ogłoszeniowych. Niestety zabiera to bardzo dużo naszego czasu i energii. W tego typu sytuacjach warto skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda, z którym współpracuje wielu przewoźników chętnych do realizacji dodatkowych zleceń transportowych.

Article przewoznik 01 1920x1024

Giełda transportowa Furgonetka pozwala w prosty sposób zaplanować przewóz rzeczy, wystarczy dodać krótkie zlecenie, opisując szczegóły swojej przesyłki. Użytkownik może zalogować się na platformę przez stronę www lub aplikację mobilną. Następnie informacje takie jak: punkty odbioru i dostawy, waga, wymiary czy zdjęcia są widoczne dla przewoźników. Firmy zainteresowane danym przewozem wyceniają ładunek. Zleceniodawca sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Ważne, że korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Użytkownik ponosi jedynie koszty transportu jakie sam zaakceptował. Warto pamiętać, że mogą być one nawet o 60% niższe od standardowych cen przewozowych. Wszystko dzięki wykorzystaniu wolnych przestrzeni ładunkowych. Kierowca zabiera przesyłki dodatkowo, na zaplanowanej już wcześniej trasie, więc jest w stanie oferować atrakcyjniejsze stawki.

Popularna kategoria wybierana przez użytkowników w województwie wielkopolskim to maszyny i sprzęt.

Wszystkie tego typu rzeczy używane w gospodarstwach domowych czy przedsiębiorstwach mają dość niestandardowe wymiary. Zakup nowych, czy używanych urządzeń komplikuje się, gdy trzeba indywidualnie zaplanować ich sprawne dostarczenie na wskazane miejsce. Taką czynnością powinny zająć się kompetentne firmy, dla których transport maszyn i sprzętu to codzienność. Wielu takich przewoźników współpracuje z serwisem Furgonetka Giełda.

Wystarczy dodać proste zlecenie, a z pewnością znajdzie się odpowiednią dla siebie ofertę.

Przewóz rzeczy innego rodzaju, takich jak: samochody, motocykle, meble czy ładunki, wygląda podobnie. Za pośrednictwem usługi Furgonetka Giełda można wysłać praktycznie wszystko. Możliwy jest także przewóz zwierząt oraz przedmiotów specjalnej ostrożności, np. antyków. Trasy realizowane są nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

Więcej szczegółów dostępnych na www.gielda.furgonetka.pl

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 06 13 o 10.33.16
Zaćma daje się leczyć
Thumb czo%c5%82o
Uczniowie "Gastronomika" pożegnali Barbarę Wacho...
Thumb img 6433
Demonstracja w Kaliszu: Idziemy po prawo i spraw...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb zrzut ekranu 2017 10 24 o 14.19.59
Msm icon 30
Laser Delux – Gabinet Kosmetyki Laserowej
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120