Husaria Kalisz na Finałowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Łodzi

2017-06-27 12:38:00 red za Husaria Kalisz

W minioną sobotę, 24 czerwca w Łodzi odbył się Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży, w którym uczestniczyła Husaria Kalisz w trzech grupach wiekowych: Mini-Żak(U11), Żak(U12) oraz Młodzik(U14). Kaliski zespół Mini-Żaki zajął 10 miejsce na 20 startujących ekip, Żaki zajęły 4 lokatę na 8 drużyn. W kategorii Młodzik Husaria musiała uznać wyższość rywali i zajęła 9 miejsce na 9 startujących ekip.

Warto zaznaczyć iż Husaria Kalisz w całym sezonie zaprezentowała się bardzo dobrze, ponieważ Sezon rozgrywek Dzieci i Młodzieży zakończyła na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej całego kraju. - Jesteśmy dumni z naszych Żaków, które przez cały sezon prezentowały się bardzo dobrze i pod względem punktowym zajęły 3 miejsce w Polsce, na 47 startujących ekip. A nasze Mini-Żaki zakończyły sezon na 10 miejscu. Trzymajmy kciuki i miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie równie udany – mówi Karol Gałkowski z Husarii Kalisz.