Nowy Ford Kuga nie eksperymentuje z designem, jest subtelny oraz elegancki. Bryłę nadwozia cechują wyraziste i dynamiczne kształty gwarantujące gotowość do jazdy w każdych warunkach.

Article ford kuga autogrupalis kalisz 4

Obudź w sobie KUGĘ!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na Dni Otwarte z Fordem KUGĄ! Zapisz się na jazdę testową a karnet na siłownie otrzymasz za free, skosztuj dań fit podczas life cookingu i wygraj pobyt dla dwóch osób w nadmorskim kurorcie! Więcej szczegółów znajdziesz na profilu facebookowym Auto Grupa Lis.

Poznaj najnowszego suv-a Forda

Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Pod maską Nowego Kugi znajdują się sprawdzone, dynamiczne, ekonomiczne i efektywne jednostki benzynowe turbodoładowane EcoBoost o pojemności 1500 cm3 i mocy 120, 150 oraz 182 koni mechanicznych. Paleta jednostek wysokoprężnych prezentuje się równie okazale i miłośnicy wyższego momentu obrotowego znajdą w niej bardzo ekonomiczny silnik 1.5 o mocy 120KM charakteryzujący się średnim spalaniem na poziomie 4,4 litra na 100 kilometrów. Do wyboru pozostają również jednostki o pojemności 2000 cm3 i dwóch zakresach mocy 150 oraz 180 koni mechanicznych.

Silniki 1.5 EcoBoost o mocy 182 KM oraz jednostki wysokoprężne dwulitrowe dostępne są z automatyczną skrzynią biegów oraz z inteligentnym napędem na cztery koła który nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze. Precyzyjnie dostosowuje tym samym przyczepność, zwrotność, stabilizację i szybkość reakcji silnika. Niezależnie od rodzaju nawierzchni – mokrej, suchej lub oblodzonej – system ten przekazuje w razie potrzeby dodatkową moc na przednią lub tylną oś, co zapewnia wyjątkową jakość prowadzenia.
Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

Obszerna i wygodna kabina Kugi skrywa wiele udogodnień dzięki którym poczujesz się komfortowo a jazda nim będzie niczym nie zmąconą przyjemnością . Ford SYNC 3 to najbardziej zaawansowana wersja tej technologii. Jest szybsza i prostsza w obsłudze, wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych oraz posiada jeszcze więcej funkcji niż poprzednie wersje. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy posiada obecnie znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. Rozwiązanie to obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto, umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Ford SYNC 3 za pomocą poleceń głosowych w języku polskim i ekranu dotykowego pozwala obsługiwać system audio, telefon komórkowy, pamięć USB, odtwarzacz MP3/ iPoda®. Dodatkowo posiada on funkcję odtwarzania muzyki z telefonu obsługującego w technologię Bluetooth®. Ale komfort i wygodę użytkowania definiują również elektryczne drzwi klapy bagażnika, podgrzewana przednia szyba, bezkluczykowy system otwierania drzwi oraz uruchomiania silnika a nawet możliwość spersonalizowania oświetlenia kabiny pasażerskiej od gorącej czerwieni po chłód błękitu.

Nowy Ford Kuga to zupełnie nowe możliwości! Zapoznaj się z nim podczas dni otwartych 21-23.04. 2017.
Auto Grupa Lis Salon Forda
Ul. Rogatka 20 C, Opatówek
www.autogrupalis.pl
Zobacz także
Thumb p1170633
Marcin Andrzejewski kontra Miasto - kolejny etap...
Thumb p1170662
"Kalisz nie ma prezydenta". PO o inwestycjach w ...
Thumb internet fot bartek warzecha   dsc7972
O narkobiznesie w kaliskim Teatrze

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120