Nowy Ford Kuga nie eksperymentuje z designem, jest subtelny oraz elegancki. Bryłę nadwozia cechują wyraziste i dynamiczne kształty gwarantujące gotowość do jazdy w każdych warunkach.

Article ford kuga autogrupalis kalisz 4

Obudź w sobie KUGĘ!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na Dni Otwarte z Fordem KUGĄ! Zapisz się na jazdę testową a karnet na siłownie otrzymasz za free, skosztuj dań fit podczas life cookingu i wygraj pobyt dla dwóch osób w nadmorskim kurorcie! Więcej szczegółów znajdziesz na profilu facebookowym Auto Grupa Lis.

Poznaj najnowszego suv-a Forda

Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Pod maską Nowego Kugi znajdują się sprawdzone, dynamiczne, ekonomiczne i efektywne jednostki benzynowe turbodoładowane EcoBoost o pojemności 1500 cm3 i mocy 120, 150 oraz 182 koni mechanicznych. Paleta jednostek wysokoprężnych prezentuje się równie okazale i miłośnicy wyższego momentu obrotowego znajdą w niej bardzo ekonomiczny silnik 1.5 o mocy 120KM charakteryzujący się średnim spalaniem na poziomie 4,4 litra na 100 kilometrów. Do wyboru pozostają również jednostki o pojemności 2000 cm3 i dwóch zakresach mocy 150 oraz 180 koni mechanicznych.

Silniki 1.5 EcoBoost o mocy 182 KM oraz jednostki wysokoprężne dwulitrowe dostępne są z automatyczną skrzynią biegów oraz z inteligentnym napędem na cztery koła który nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze. Precyzyjnie dostosowuje tym samym przyczepność, zwrotność, stabilizację i szybkość reakcji silnika. Niezależnie od rodzaju nawierzchni – mokrej, suchej lub oblodzonej – system ten przekazuje w razie potrzeby dodatkową moc na przednią lub tylną oś, co zapewnia wyjątkową jakość prowadzenia.
Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

Obszerna i wygodna kabina Kugi skrywa wiele udogodnień dzięki którym poczujesz się komfortowo a jazda nim będzie niczym nie zmąconą przyjemnością . Ford SYNC 3 to najbardziej zaawansowana wersja tej technologii. Jest szybsza i prostsza w obsłudze, wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych oraz posiada jeszcze więcej funkcji niż poprzednie wersje. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy posiada obecnie znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. Rozwiązanie to obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto, umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Ford SYNC 3 za pomocą poleceń głosowych w języku polskim i ekranu dotykowego pozwala obsługiwać system audio, telefon komórkowy, pamięć USB, odtwarzacz MP3/ iPoda®. Dodatkowo posiada on funkcję odtwarzania muzyki z telefonu obsługującego w technologię Bluetooth®. Ale komfort i wygodę użytkowania definiują również elektryczne drzwi klapy bagażnika, podgrzewana przednia szyba, bezkluczykowy system otwierania drzwi oraz uruchomiania silnika a nawet możliwość spersonalizowania oświetlenia kabiny pasażerskiej od gorącej czerwieni po chłód błękitu.

Nowy Ford Kuga to zupełnie nowe możliwości! Zapoznaj się z nim podczas dni otwartych 21-23.04. 2017.
Auto Grupa Lis Salon Forda
Ul. Rogatka 20 C, Opatówek
www.autogrupalis.pl
Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
O bezpieczeństwie z dziećmi w miasteczku ruchu d...
Thumb marcin wyrostek z zespolem corazon xjflcegduyyvp2fx
Marcin Wyrostek z zespołem w Filharmonii Kaliskiej
Thumb 315 210765
Mecz towarzyski cudzoziemcy kontra policjanci

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb att00250
Msm icon 30
Hotel Kristoff
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
więcej»
Bico australia 20131216 146n120