Nowy Ford Kuga nie eksperymentuje z designem, jest subtelny oraz elegancki. Bryłę nadwozia cechują wyraziste i dynamiczne kształty gwarantujące gotowość do jazdy w każdych warunkach.

Article ford kuga autogrupalis kalisz 4

Obudź w sobie KUGĘ!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na Dni Otwarte z Fordem KUGĄ! Zapisz się na jazdę testową a karnet na siłownie otrzymasz za free, skosztuj dań fit podczas life cookingu i wygraj pobyt dla dwóch osób w nadmorskim kurorcie! Więcej szczegółów znajdziesz na profilu facebookowym Auto Grupa Lis.

Poznaj najnowszego suv-a Forda

Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Pod maską Nowego Kugi znajdują się sprawdzone, dynamiczne, ekonomiczne i efektywne jednostki benzynowe turbodoładowane EcoBoost o pojemności 1500 cm3 i mocy 120, 150 oraz 182 koni mechanicznych. Paleta jednostek wysokoprężnych prezentuje się równie okazale i miłośnicy wyższego momentu obrotowego znajdą w niej bardzo ekonomiczny silnik 1.5 o mocy 120KM charakteryzujący się średnim spalaniem na poziomie 4,4 litra na 100 kilometrów. Do wyboru pozostają również jednostki o pojemności 2000 cm3 i dwóch zakresach mocy 150 oraz 180 koni mechanicznych.

Silniki 1.5 EcoBoost o mocy 182 KM oraz jednostki wysokoprężne dwulitrowe dostępne są z automatyczną skrzynią biegów oraz z inteligentnym napędem na cztery koła który nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze. Precyzyjnie dostosowuje tym samym przyczepność, zwrotność, stabilizację i szybkość reakcji silnika. Niezależnie od rodzaju nawierzchni – mokrej, suchej lub oblodzonej – system ten przekazuje w razie potrzeby dodatkową moc na przednią lub tylną oś, co zapewnia wyjątkową jakość prowadzenia.
Wnętrze zapewnia najwyższy poziom komfortu, wygody, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

Obszerna i wygodna kabina Kugi skrywa wiele udogodnień dzięki którym poczujesz się komfortowo a jazda nim będzie niczym nie zmąconą przyjemnością . Ford SYNC 3 to najbardziej zaawansowana wersja tej technologii. Jest szybsza i prostsza w obsłudze, wyposażona w udoskonalony system poleceń głosowych oraz posiada jeszcze więcej funkcji niż poprzednie wersje. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8-calowy ekran dotykowy posiada obecnie znaną ze smartfonów i tabletów funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Efekt? Jeszcze bardziej intuicyjna nawigacja. Rozwiązanie to obejmuje ponadto funkcje AppLink, CarPlay firmy Apple oraz Android Auto, umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym.

Ford SYNC 3 za pomocą poleceń głosowych w języku polskim i ekranu dotykowego pozwala obsługiwać system audio, telefon komórkowy, pamięć USB, odtwarzacz MP3/ iPoda®. Dodatkowo posiada on funkcję odtwarzania muzyki z telefonu obsługującego w technologię Bluetooth®. Ale komfort i wygodę użytkowania definiują również elektryczne drzwi klapy bagażnika, podgrzewana przednia szyba, bezkluczykowy system otwierania drzwi oraz uruchomiania silnika a nawet możliwość spersonalizowania oświetlenia kabiny pasażerskiej od gorącej czerwieni po chłód błękitu.

Nowy Ford Kuga to zupełnie nowe możliwości! Zapoznaj się z nim podczas dni otwartych 21-23.04. 2017.
Auto Grupa Lis Salon Forda
Ul. Rogatka 20 C, Opatówek
www.autogrupalis.pl
Zobacz także
Thumb ania buzek 2 1024x683
I Kaliskie Spotkania z Podróżą i Turystyką
Thumb czo o
Po drugiej stronie nawy głównej – wywiad z Krzys...
Thumb wielkie otwarcie tk maxx w kaliszu 4
Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kal...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb img 7400
Msm icon 30
SzkolaNarciarstwa.pl - szkoła sportów wodnych i zimowych
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
więcej»
Bico australia 20131216 146n120