Tradycja jarmarków wielkanocnych szczególnie silna jest u naszych południowych sąsiadów: w Austrii i Czechach główne place już na kilka tygodni przed świętami zmieniają się w tętniące życiem przyjazne miejsca pełne atrakcji. Dziesiątki sprzedawców oferują ozdoby, przysmaki lokalne i napoje, a nad wszystkim unosi się niepowtarzalna atmosfera nadchodzącej Wielkanocy.

Article wieden 1200x628px finalr01

Kaliszanie odkrywają na nowo urok takich jarmarków świątecznych za sprawą organizatora wyjazdów autokarowych – Biura Podróży Wędrownik. BP Wędrownik organizuje wyjazdy autokarowe od 17 lat dbając o każdy szczegół: od doboru komfortowych autokarów, profesjonalnych przewodników, po wyszukiwanie atrakcyjnych miejsc do zwiedzania.

„ Wyjazdy autobusowe przeżywają prawdziwy renesans. Przywracają naturalne proporcje podróżom. Kiedy lecimy gdzieś samolotem, szybko jesteśmy na miejscu, nie widzimy stopniowych zmian krajobrazu, nie czujemy atmosfery danego kraju. Warto wspomnieć o zaletach wyjazdów grupowych: nie gubimy się, nie mamy problemów z parkingami, nie martwimy się stanem technicznym naszego pojazdu. Prowadzi nas profesjonalny przewodnik który zna lokalne miejsca, zabytki i ciekawostki. Każdą wycieczkę planujemy w najdrobniejszych szczegółach, bo liczy się zadowolenie uczestników.

Autokary stanowią najbardziej praktyczne rozwiązanie. Widząc, że wzrasta ilość chętnych na wyjazdy jarmarkowe, postanowiliśmy kontynuować sprzedaż oferty do Pragi oraz poszerzyć kierunki o jarmarki wielkanocne w Wiedniu i Bratysławie .” mówi prezes biura, pan Tomasz Guźniczak

Rzeczywiście, wyjazdy na jarmarki bożonarodzeniowe organizowane w ubiegłych latach przez Biuro Podróży Wędrownik okazały się strzałem w dziesiątkę. Wyjazd z Kalisza, wygodny autokar, opieka przewodnika na miejscu – spowodowały, że kaliszanie chętnie brali udział w takich wyjazdach. Zwiedzanie miasta, potem czas wolny na samodzielne poznanie jarmarku i powrót komfortowym autokarem – to dobrze spędzony czas.

BP Wędrownik jako standard zwiedzania na swoich wyjazdach wprowadził zestawy słuchawkowe “Wędrownik Guide”, które dają komfort poznawania odwiedzanych miejsc. Dzięki nowoczesnemu systemowi słuchawkowemu nasi klienci otrzymują informacje merytoryczne oraz organizacyjne od przewodnika bez konieczności niekomfortowego zbijania się w grupy. Każdy porusza się swobodnie – słuchawki działają nawet do 20 metrów. Stosowanie słuchawek ma też dodatkowy plus: jeśli głos zaczyna zanikać – oddaliliśmy się za bardzo od grupy. Będziecie mogli przekonać się jak to działa, biorąc udział w wyjeździe do Pragi albo Wiednia na jarmarki wielkanocne.

Ceny wyjazdów są umiarkowane – 155 zł za cały dzień spędzony w Pradze, czy 399 za dwa dni wyjazdu do Wiednia to naprawdę niewiele za ilość wrażeń jakich doznamy. Dwudniowy wyjazd do Wiednia obejmuje również nocleg w sprawdzonym miejscu.

Warto zarezerwować swój wyjazd już dzisiaj, bo z natury rzeczy ilość miejsc jest ograniczona. Można skontaktować się bezpośrednio z Biurem Podróży Wędrownik ( biuro mieści cię przy ul. Kopernika 17), albo skorzystać ze strony internetowej wedrownik.pl. Tam poznacie również szczegółowy program imprezy.

A może chcielibyście sprawić komuś niezwykły prezent?
Jubileusz rodziców, rocznica ślubu? BP Wędrownik oferuje również vouchery, które obdarowany może wykorzystać na świetnie spędzony czas na wycieczce. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata.

Zobacz także
Thumb dsc04637
Wypadek w miejscowości Szulec. 3 osoby trafiły d...
Thumb f7b5d6dd92967ecab05f75a767a754e2
Kolejna edycja Motoserce! Atrakcje z adrenaliną ...
Thumb projekt polkolonie ok 1 728x1024
Półkolonie na sportowo z MartaFit.pl

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
więcej»
Bico australia 20131216 146n120