Po ostatnich Dniach Otwartych jesteśmy bardzo mile zaskoczeni Państwa opiniami i odbiorem naszych domów na Osiedlu Celtyckim. Wiąże się z tym oczywiście malejąca pula dostępnych domów. Jeśli zatem ktoś z Państwa rozważa zamieszkanie w tej lokalizacji – prosimy o pilny kontakt, gdyż pozostało nam tylko kilka ostatnich domów!

Article img 5400

Mieszkacie z rodzicami albo teściami? Urodziło Wam się dziecko i zaczyna brakować przestrzeni? Codziennie wnosisz dziecko, zakupy i wózek na trzecie lub czwarte piętro?

Czas pomyśleć o własnym domu z ogrodem! Teraz jest okazja podjąć takie decyzje. W kwocie odpowiadającej mieszkaniu – możesz kupić nowy dom z działką bezpośrednio od dewelopera na Osiedlu Celtyckim. O tym w jak wysokim standardzie wykonania są domy na tym osiedlu mogły się przekonać osoby, które skorzystały z zaproszenia na Drzwi Otwarte w minioną sobotę.

Jeśli myślicie o własnym domu z ogródkiem, blisko przyrody i niedaleko centrum Kalisza (7 minut jazdy)- to Osiedle Celtyckie jest pod tym względem idealne.

To właśnie tu, w spokojnej okolicy powstaje ambitny projekt: osiedle dwunastu domów o powierzchni od 138 m2 do 162 m2 każdy, z własnym ogrodem wielkości około 600 m2 i wytyczonym, wspólnym terenem zielonym wraz z placem zabaw dla dzieci.

Cztery z domów już stoją, kolejne dwa powstaną jeszcze w tym roku, a pozostałe planowane są do końca przyszłego roku.

Każdy z budynków dopracowywany jest w największych szczegółach. Domy budowane są z materiałów ceramicznych Porotherm producenta Winebergher, dach zabezpiecza blacha panelowa firmy Ruuki /Plannia, na którą producent udziela 30 letniej gwarancji technicznej.

Za odwodnienie połaci dachu odpowiada system rynien Galeco, które są ukryte w bryle budynku. Dodatkowo cały dom ma zbudowaną sieć odprowadzania wody deszczowej do zbiorczej studni, co załatwia w przyszłości kwestię tzw. podatku od deszczu.

Niespotykane w budownictwie developerskim są także trzyszybowe okna identyczne jak te, które stosuje się w energooszczędnych domach pasywnych – seria Petecki EXCELLENT Class 82 MD. Te okna mają niezwykle wysokie współczynniki izolacyjne (0,7), dzięki czemu koszty ogrzewania są znacznie niższe niż w innych domach.

Warto dodać, że w każdym oknie zamontowano rolety okienne z silniczkiem elektrycznym. Dodatkowo – między oknem a roletą zastosowano super nowoczesną folię termoizolacyjną – identyczną jak NASA używa w statkach kosmicznych. Folia zapobiega powstawaniu tzw. mostków termicznych – czyli różnicy temperatur zwłaszcza w okresie zimowym.

Oszczędnościom energii w domach na Osiedlu Celtycki sprzyja także kompletny system ociepleń marki Termo Organika – nagrodzony tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015.

Tak naprawdę, każdy element budowlany Osiedla Celtyckiego został dobrany z maksymalną dbałością o jakość i energooszczędność. Dzięki zastosowanym materiałom domy będą znacznie tańsze w eksploatacji, co przez lata pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy.

A ile kosztuje dom w takim standardzie?
Inwestor buduje na działce, którą otrzymał od dziadka i sam chce się tutaj osiedlić – dba zatem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – bo jak potem będę patrzył w oczy sąsiadom – mówi podczas Drzwi Otwartych:) Buduje zatem najlepiej jak się da w najbardziej konkurencyjnych cenach!

Domy na Osiedlu Celtyckim kosztują zatem 3050 zł/m2 w ofercie premium tj. z pełnym ogrodzeniem, kostką, podjazdem i zielenią – oczywiście z działką czyli ogrodem, który ma gotowy system nawadniania oraz wyszpachlowane i wymalowane ściany na biało. Nieco taniej można nabyć dom z działką w ofercie standard, która nie zawiera pomalowanych na biało ścian oraz nawodnienia ogrodu.

Dodatkową atrakcją Osiedla Celtyckiego jest jego nawiązanie do historycznego charakteru okolicy – bliskość Zawodzia i najstarszych, zamieszkałych obszarów Kalisza. Każdy z dwunastu domów na osiedlu ma swoją nazwę nawiązującą do kultury celtyckiej, a w ogrodzie zakopaną złotą monetę. Nowy właściciel kupując dom z działką, otrzyma stosowne informacje na ten temat.

Ważna informacja: wielkość domu przed przystąpieniem do budowy – można zmienić (zamiast 162m2 – może być dom 138m2).

Warto zajrzeć na Osiedle Celtyckie – być może to właśnie jeden z tych domów jest Waszym miejscem na Ziemi?

Zachęcamy do kontaktu z inwestorem. Dla zainteresowanych działa mobilne biuro sprzedaży. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciel Osiedla umówi się w dogodnym dla Państwa czasie; być może ta rozmowa, będzie wstępem do fantastycznego rozdziału w Waszym życiu.

Jest jeszcze TYLKO 5 domów, więc zachęcamy do kontaktu: +48 609 807 002, +48 602 422 100.

OsiedleCeltyckie.pl
http://www.facebook.com/UkrytySkarbKalisza

Zobacz także
Thumb 35435949 2072326359672137 5941118674466242560 n
Tak kibicował Koźminek! Strefa kibica pękała w s...
Thumb img 6454
Biegną charytatywnie przez całą Polskę. Mieli pr...
Thumb czo%c5%82o
Mocny Biskup. Medalowy koniec sezonu.

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
więcej»
Bico australia 20131216 146n120