Po ostatnich Dniach Otwartych jesteśmy bardzo mile zaskoczeni Państwa opiniami i odbiorem naszych domów na Osiedlu Celtyckim. Wiąże się z tym oczywiście malejąca pula dostępnych domów. Jeśli zatem ktoś z Państwa rozważa zamieszkanie w tej lokalizacji – prosimy o pilny kontakt, gdyż pozostało nam tylko kilka ostatnich domów!

Article img 5400

Mieszkacie z rodzicami albo teściami? Urodziło Wam się dziecko i zaczyna brakować przestrzeni? Codziennie wnosisz dziecko, zakupy i wózek na trzecie lub czwarte piętro?

Czas pomyśleć o własnym domu z ogrodem! Teraz jest okazja podjąć takie decyzje. W kwocie odpowiadającej mieszkaniu – możesz kupić nowy dom z działką bezpośrednio od dewelopera na Osiedlu Celtyckim. O tym w jak wysokim standardzie wykonania są domy na tym osiedlu mogły się przekonać osoby, które skorzystały z zaproszenia na Drzwi Otwarte w minioną sobotę.

Jeśli myślicie o własnym domu z ogródkiem, blisko przyrody i niedaleko centrum Kalisza (7 minut jazdy)- to Osiedle Celtyckie jest pod tym względem idealne.

To właśnie tu, w spokojnej okolicy powstaje ambitny projekt: osiedle dwunastu domów o powierzchni od 138 m2 do 162 m2 każdy, z własnym ogrodem wielkości około 600 m2 i wytyczonym, wspólnym terenem zielonym wraz z placem zabaw dla dzieci.

Cztery z domów już stoją, kolejne dwa powstaną jeszcze w tym roku, a pozostałe planowane są do końca przyszłego roku.

Każdy z budynków dopracowywany jest w największych szczegółach. Domy budowane są z materiałów ceramicznych Porotherm producenta Winebergher, dach zabezpiecza blacha panelowa firmy Ruuki /Plannia, na którą producent udziela 30 letniej gwarancji technicznej.

Za odwodnienie połaci dachu odpowiada system rynien Galeco, które są ukryte w bryle budynku. Dodatkowo cały dom ma zbudowaną sieć odprowadzania wody deszczowej do zbiorczej studni, co załatwia w przyszłości kwestię tzw. podatku od deszczu.

Niespotykane w budownictwie developerskim są także trzyszybowe okna identyczne jak te, które stosuje się w energooszczędnych domach pasywnych – seria Petecki EXCELLENT Class 82 MD. Te okna mają niezwykle wysokie współczynniki izolacyjne (0,7), dzięki czemu koszty ogrzewania są znacznie niższe niż w innych domach.

Warto dodać, że w każdym oknie zamontowano rolety okienne z silniczkiem elektrycznym. Dodatkowo – między oknem a roletą zastosowano super nowoczesną folię termoizolacyjną – identyczną jak NASA używa w statkach kosmicznych. Folia zapobiega powstawaniu tzw. mostków termicznych – czyli różnicy temperatur zwłaszcza w okresie zimowym.

Oszczędnościom energii w domach na Osiedlu Celtycki sprzyja także kompletny system ociepleń marki Termo Organika – nagrodzony tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2015.

Tak naprawdę, każdy element budowlany Osiedla Celtyckiego został dobrany z maksymalną dbałością o jakość i energooszczędność. Dzięki zastosowanym materiałom domy będą znacznie tańsze w eksploatacji, co przez lata pozwoli zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy.

A ile kosztuje dom w takim standardzie?
Inwestor buduje na działce, którą otrzymał od dziadka i sam chce się tutaj osiedlić – dba zatem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – bo jak potem będę patrzył w oczy sąsiadom – mówi podczas Drzwi Otwartych:) Buduje zatem najlepiej jak się da w najbardziej konkurencyjnych cenach!

Domy na Osiedlu Celtyckim kosztują zatem 3050 zł/m2 w ofercie premium tj. z pełnym ogrodzeniem, kostką, podjazdem i zielenią – oczywiście z działką czyli ogrodem, który ma gotowy system nawadniania oraz wyszpachlowane i wymalowane ściany na biało. Nieco taniej można nabyć dom z działką w ofercie standard, która nie zawiera pomalowanych na biało ścian oraz nawodnienia ogrodu.

Dodatkową atrakcją Osiedla Celtyckiego jest jego nawiązanie do historycznego charakteru okolicy – bliskość Zawodzia i najstarszych, zamieszkałych obszarów Kalisza. Każdy z dwunastu domów na osiedlu ma swoją nazwę nawiązującą do kultury celtyckiej, a w ogrodzie zakopaną złotą monetę. Nowy właściciel kupując dom z działką, otrzyma stosowne informacje na ten temat.

Ważna informacja: wielkość domu przed przystąpieniem do budowy – można zmienić (zamiast 162m2 – może być dom 138m2).

Warto zajrzeć na Osiedle Celtyckie – być może to właśnie jeden z tych domów jest Waszym miejscem na Ziemi?

Zachęcamy do kontaktu z inwestorem. Dla zainteresowanych działa mobilne biuro sprzedaży. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciel Osiedla umówi się w dogodnym dla Państwa czasie; być może ta rozmowa, będzie wstępem do fantastycznego rozdziału w Waszym życiu.

Jest jeszcze TYLKO 5 domów, więc zachęcamy do kontaktu: +48 609 807 002, +48 602 422 100.

OsiedleCeltyckie.pl
http://www.facebook.com/UkrytySkarbKalisza

Zobacz także
Thumb article article article article article kla2
Zmiany w kursach autobusów KLA podczas 37. Biegu...
Thumb article p1170429
Inwestycje drogowe przed sezonem zimowym. Co pla...
Thumb dsc 5712
Niedziela na sportowo. Kaliszanie w Biegu Kościu...

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.


Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb zrzut ekranu 2015 05 27  godz. 14.34.51
Msm icon 30
Szkoła Sportów Wodnych i Zimowych szkolanarciarstwa.pl
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
więcej»
Bico australia 20131216 146n120