Jeśli Wasze syn lub córka interesuje się sztuczną inteligencją, tworzeniem gier komputerowych, myśli o informatyce i zostaje w Kaliszu w ferie – rekomendujemy 5-dniowy kurs programowania od podstaw, który może być – jak nam się wydaje – krokiem milowym w ich rozwoju. Kursy prowadzą doświadczeni programiści z ludzką twarzą:) Jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

Article ferie z programowaniem

Kursy są adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, i będą prowadzone od podstaw – nie wymagają od uczestników wiedzy na temat programowania.

Pierwszy Kurs “Podstawy programowania aplikacji webowych” zapozna uczestników z praktycznymi podstawami programowania stron i aplikacji internetowych. Po zakończeniu zajęć uczestnicy będą potrafili tworzyć i publikować własne interaktywne projekty internetowe.

Drugi Kurs “Wstęp do sztucznej inteligencji i programowania w języku Python” zaznajomi uczestników z podstawami popularnego języka Python, podstawami tworzenia nowoczesnych aplikacji z interfejsami okienkowymi oraz zasadami działania sieci neuronowych i ich wykorzystania np. do rozpoznawania pisma czy zdjęć.

Obecnie jest jeszcze kilka miejsc na kursy w drugim tygodniu ferii tj. 19 – 23 lutego.

Młodzież może uczestniczyć w obu kursach – w ciągu dnia najpierw jest jeden 2-godzinny warsztat, a po nim drugi 2-godzinny warsztat.

Kursy odbędą się w sali komputerowej I LO im.A.Asnyka. Koszt uczestnictwa w jednym wybranym kursie to 350 zł , w dwóch kursach 600 zł.

Kursy poprowadzą:

Dominik Kościelak – programista, współautor programu “Od Zera Do Hakera” oraz darmowej platformy szkoleniowej www.hackingheroes.org*

Dr Jarosław Kochanowicz – posiadacz doktoratu ze sztucznej inteligencji (NanyangTechnological University, Singapur), magister informatyki (Uniwersytet Jagieloński, Kraków), wieloletni programista.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są pod
adresem: www.hackingheroes.org/pl/ferie-z-programowaniem/

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 05 22 o 12.12.45
Czwarta edycja Biegu Edukatora już w tę sobotę 2...
Thumb img 0827
Warsztaty z samoobrony na PWSZ
Thumb reczni
Największa impreza sportowa w Kaliszu już w ten ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
więcej»
Bico australia 20131216 146n120