Jeśli Wasze syn lub córka interesuje się sztuczną inteligencją, tworzeniem gier komputerowych, myśli o informatyce i zostaje w Kaliszu w ferie – rekomendujemy 5-dniowy kurs programowania od podstaw, który może być – jak nam się wydaje – krokiem milowym w ich rozwoju. Kursy prowadzą doświadczeni programiści z ludzką twarzą:) Jest jeszcze kilka wolnych miejsc!

Article ferie z programowaniem

Kursy są adresowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, i będą prowadzone od podstaw – nie wymagają od uczestników wiedzy na temat programowania.

Pierwszy Kurs “Podstawy programowania aplikacji webowych” zapozna uczestników z praktycznymi podstawami programowania stron i aplikacji internetowych. Po zakończeniu zajęć uczestnicy będą potrafili tworzyć i publikować własne interaktywne projekty internetowe.

Drugi Kurs “Wstęp do sztucznej inteligencji i programowania w języku Python” zaznajomi uczestników z podstawami popularnego języka Python, podstawami tworzenia nowoczesnych aplikacji z interfejsami okienkowymi oraz zasadami działania sieci neuronowych i ich wykorzystania np. do rozpoznawania pisma czy zdjęć.

Obecnie jest jeszcze kilka miejsc na kursy w drugim tygodniu ferii tj. 19 – 23 lutego.

Młodzież może uczestniczyć w obu kursach – w ciągu dnia najpierw jest jeden 2-godzinny warsztat, a po nim drugi 2-godzinny warsztat.

Kursy odbędą się w sali komputerowej I LO im.A.Asnyka. Koszt uczestnictwa w jednym wybranym kursie to 350 zł , w dwóch kursach 600 zł.

Kursy poprowadzą:

Dominik Kościelak – programista, współautor programu “Od Zera Do Hakera” oraz darmowej platformy szkoleniowej www.hackingheroes.org*

Dr Jarosław Kochanowicz – posiadacz doktoratu ze sztucznej inteligencji (NanyangTechnological University, Singapur), magister informatyki (Uniwersytet Jagieloński, Kraków), wieloletni programista.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są pod
adresem: www.hackingheroes.org/pl/ferie-z-programowaniem/

Zobacz także
Thumb 315 204015
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
Thumb piano 1730399 960 720
"Fortepianowy kalejdoskop" w Sali Recepcyjnej
Thumb planszowki plakat czo o
Popołudnia z planszówkami w Opatówku

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120