Jubiler Monika jest firmą rodzinną działającą od 1990 roku. Obecnie prowadzi pięć Salonów Jubilerskich – oprócz Kalisza we Włocławku (dwa sklepy), w Gdańsku i w Gdyni. W Kaliszu stoisko mieści się w Galerii Kalisz, przy ul. Poznańskiej. W swoich sklepach Jubiler Monika sprzedaje biżuterię złotą i srebrną, w tym obrączki ślubne, pierścionki, łańcuszki, wisiorki, bransoletki czy kolczyki, zegarki znanych marek oraz biżuterię modową marki Pandora. – Współpracujemy z najlepszymi producentami z kraju i zagranicy – podkreślają właściciele firmy.

Article  dsc4899  copy Wyniki konkursu

W ofercie Salonu Jubiler Monika Klienci znajdą bogaty wybór złotych obrączek ślubnych. – Wysoką jakością swoich produktów oraz umiarkowaną ceną staramy się zaspokoić oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Dzięki temu, że sami zajmujemy się zlecaniem produkcji oraz importem biżuterii złotej i srebrnej – możemy zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości zachowując przy tym konkurencyjne ceny – dodają właściciele salonu w Kaliszu.

Hasło „obrączka” najczęściej kojarzy się ze ślubem i dwojgiem ludzi, którzy postanawiają zawrzeć związek małżeński. Zazwyczaj obrączka wykonana jest ze złota, a nosi się ją na palcu serdecznym prawej dłoni. Obrączka to symbol miłości wiecznej, nieskończonej. Wymienianie się obrączkami jest zwyczajem wywodzącym się ze starożytnego Rzymu. W starożytności obrączkami wymieniali się jednak nie tylko świeżo poślubieni małżonkowie, ale również władcy, co oznaczało różnego rodzaju pełnomocnictwa czy powiązanie.

Ciekawostką jest, iż bardzo dawno temu w czasie ślubu obrączkę zakładała tylko kobieta. Jeśli zaś zdarzyło się tak, że mąż musiał wyruszyć na wojnę czy inną wyprawę, obrączkę przełamywano, aby każde z małżonków miało jej część i pamiętało o sobie nawzajem. Noszenie obrączki ślubnej na palcu serdecznym prawej dłoni jest zwyczajem w takich krajach jak Polska, Hiszpania, Austria, Niemcy czy Dania. Z kolei na palcu serdecznym lewej dłoni obrączki zwyczajowo noszone są między innymi w USA, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, w Egipcie czy we Włoszech.

Jubiler Monika oferuje specjalne promocje dla swoich Klientów. Rabaty na złotą biżuterię wynoszą do 50%, na srebrną nawet do 70%. Komplety na chrzest i pierwszą komunię – są dostępne już od 290 zł.

Jubiler Monika – Galeria Kalisz
www.jubilermonika.pl
ul. Poznańska 121 (stoisko obok sklepu Media Markt)

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00
niedziela 9:00 – 20:00

UWAGAWYNIKI KONKURSU!

Specjalne nagrody od Salonu Jubiler Monika zdobywa Marcelina Wabnik.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb celtyckie drzwi otwarte 2
W sobotę Osiedle Celtyckie otwiera Drzwi
Thumb article pw1000
Pratt & Whitney zaangażowany w tworzenie Wielkop...
Thumb czo o
Kolory eksplodowały na Małej Plaży! [Zdjęcia]

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb empik
Msm icon 30
Empik - Szkoła Języków Obcych
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»
Bico australia 20131216 146n120