Jubiler Monika jest firmą rodzinną działającą od 1990 roku. Obecnie prowadzi pięć Salonów Jubilerskich – oprócz Kalisza we Włocławku (dwa sklepy), w Gdańsku i w Gdyni. W Kaliszu stoisko mieści się w Galerii Kalisz, przy ul. Poznańskiej. W swoich sklepach Jubiler Monika sprzedaje biżuterię złotą i srebrną, w tym obrączki ślubne, pierścionki, łańcuszki, wisiorki, bransoletki czy kolczyki, zegarki znanych marek oraz biżuterię modową marki Pandora. – Współpracujemy z najlepszymi producentami z kraju i zagranicy – podkreślają właściciele firmy.

Article  dsc4899  copy Wyniki konkursu External article

W ofercie Salonu Jubiler Monika Klienci znajdą bogaty wybór złotych obrączek ślubnych. – Wysoką jakością swoich produktów oraz umiarkowaną ceną staramy się zaspokoić oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Dzięki temu, że sami zajmujemy się zlecaniem produkcji oraz importem biżuterii złotej i srebrnej – możemy zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości zachowując przy tym konkurencyjne ceny – dodają właściciele salonu w Kaliszu.

Hasło „obrączka” najczęściej kojarzy się ze ślubem i dwojgiem ludzi, którzy postanawiają zawrzeć związek małżeński. Zazwyczaj obrączka wykonana jest ze złota, a nosi się ją na palcu serdecznym prawej dłoni. Obrączka to symbol miłości wiecznej, nieskończonej. Wymienianie się obrączkami jest zwyczajem wywodzącym się ze starożytnego Rzymu. W starożytności obrączkami wymieniali się jednak nie tylko świeżo poślubieni małżonkowie, ale również władcy, co oznaczało różnego rodzaju pełnomocnictwa czy powiązanie.

Ciekawostką jest, iż bardzo dawno temu w czasie ślubu obrączkę zakładała tylko kobieta. Jeśli zaś zdarzyło się tak, że mąż musiał wyruszyć na wojnę czy inną wyprawę, obrączkę przełamywano, aby każde z małżonków miało jej część i pamiętało o sobie nawzajem. Noszenie obrączki ślubnej na palcu serdecznym prawej dłoni jest zwyczajem w takich krajach jak Polska, Hiszpania, Austria, Niemcy czy Dania. Z kolei na palcu serdecznym lewej dłoni obrączki zwyczajowo noszone są między innymi w USA, Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, w Egipcie czy we Włoszech.

Jubiler Monika oferuje specjalne promocje dla swoich Klientów. Rabaty na złotą biżuterię wynoszą do 50%, na srebrną nawet do 70%. Komplety na chrzest i pierwszą komunię – są dostępne już od 290 zł.

Jubiler Monika – Galeria Kalisz
www.jubilermonika.pl
ul. Poznańska 121 (stoisko obok sklepu Media Markt)

godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00
niedziela 9:00 – 20:00

UWAGAWYNIKI KONKURSU!

Specjalne nagrody od Salonu Jubiler Monika zdobywa Marcelina Wabnik.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb czo o
IX Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w Szachach...
Thumb czo o
Już w ten weekend odbędzie się Europejskie Forum...
Thumb helios kinokobiet tulipanowa goraczka 210x297mm v1 kalisz   004
Tulipany, pokazy tańca i dobry seans filmowy! Za...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb calisia   osiedle 90x 300 panorama park

Zamieszkaj na nowym Osiedlu Panorama Park

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb yamaha logo
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna YAMAHA
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120