Koncert jubileuszowy – to koncert spełnionych marzeń. Sala w Centrum Kultury i Sztuki rozbrzmiewała wspomnieniami, wspaniałymi głosami zaproszonych gości, obrazami z minionych lat, a przede wszystkich dumą i radością z 25 letniego dorobku.

Article resized 20170609 195202 External article
Finał fot. MS

Jubileuszowi towarzyszyła wspaniała atmosfera na scenie i poza nią ( kulisy…) Wszyscy zaproszeni artyści wykonali plan na 100%. Repertuar godny jubileuszu. Gorące przyjęcia ze strony publiczności. Emocje towarzyszące oglądaniu starych zdjęć podczas wizualizacji przy każdym punkcie programu, ale przede wszystkim wielka radość podczas występów, gesty mówiące o emocjach towarzyszących wszystkim ze wspólnego spotkania po latach.

Koncert rozpoczęli Anna Pelissier, Maciek Sawiński, Damian Pyrek, Piotr Giernalczyk, Mateusz Byzia i Piotr Kaftanowicz utworem z rep. zespołu Europe “The final countdown” na tle fajerwerków. Po czym nastąpiło oficjalne powitanie i podziękowania dla pomysłodawcy i inicjatora założenia szkoły Music Store Krzysztofowi Skwarkowi oraz prowadzącemu pierwsze zajęcia i organizującemu całe wielkie przedsięwzięcie Wojciechowi Huchli.

Kolejne utwory to wykonanie "Mercy: – przez Katarzynę Majewską-Krzyżaniak i towarzyszący zespół instrumentalny. Kolejne propozycje to kwartet gitarowy – Maja Młynek, Piotr Kowalski, Piotr Giernalczyk , Mateusz Machaj w “Tears in Heaven” z rep. E.Claptona.

Po wspaniałym występie zaproszeni zostali na scenę Patrycja Kliber i Edyta Ignasiak, które wykonały arię Herberta. Patrycja śpiew, a Edytka akopm. fortepianowy. Po dziesięciu latach na scenie pokazali się Matri x- Adam Łukaszewski, Adam Nowak i Dominik Niklas i wykonali przebój Blues Brothers “Everybody needs somebody”.

Po wielkim sukcesie w 2003r podczas Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki -GAMA w Kołobrzegu i zdobycia tam Grand Prix na scenie znalazła się niezmiernie skromna o niesamowitym głosie Marta Krzywda z utworem Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. Kolejny występ to dzieci ze szkoły Music Store, które wesoło i spontanicznie zaśpiewały “Prababcie” z rep. M. Szcześniaka, a po nich już na scenie pojawił się znany wszystkim Olef Bressa z utworem na Eurowizję ” You look good”.

Piękne tło stworzyły dziewczyny z zespołu tanecznego Baby. Pełna nastroju piosenka “Spadochron” z rep. Meli Koteluk zabrzmiała głosem Alicji Szkudlarek, której towarzyszył na gitarze Michał Czyżewski. Kolejne spotkanie po latach pomiędzy Agnieszką Tomaszewska i Dagmarą Lipa nastąpiło przy piosence Anity Lipnickiej z zespołu Varius manx "Wszystko się może zdarzyć” i zdarzyło się bo kolejna pozycja koncertu to spotkanie trzech grup tanecznych. Amzy No Name i Bab. Przy rytmach piosnki z rep. Kayah “Po co?” dziewczyny pokazały swoje taneczne zdolności.

Dla wyciszenia emocji w nieco spokojniejszych rytmach wybrzmiała piosenka “Byłam Różą” w wykonaniu duetu Natalii Bory i Marceliny Olejnik, którym na gitarze towarzyszył Damian Pyrek. Wielką niespodziankę przygotował Waldek Bajak wszystkim przybyłym na Jubileusz. Zagrał na fortepianie i zaśpiewał swoje własne kompozycje, a że spieszył się na swój koncert to wykonał tyko dwie piosenki, którymi niesamowicie rozbawił i zachęcił do wspólnego śpiewu publiczność. “Z wioneckiem na głowie”” to utwór w aranżacji Jacka Konopczyńskiego stworzona specjalnie na okazję jubileuszowego koncertu. Wykonali go wszyscy nauczyciele pracujący w Music Store. No i pora na finał. Namiastkę tego można zobaczyć na stronie szkoły Music Store.

Koncert jubileuszowy to już historia. Wszystkim należą się ogromne podziękowania. Nauczycielom za wkład pracy, próby, chęć stworzenia jak najlepszej atmosfery towarzyszącej podczas występów. Gościom za przyjęcie zaproszenia i chęć wspólnego koncertowania. Uczniom szkoły za gotowość na wszystkich próbach i przygotowaniach, pani Marznie, prowadzącej koncert, akustykowi, oświetleniowcom. I wszystkim, którzy przyczynili się to tego pięknego niezapomnianego koncertu- KONCERTU MARZEN.

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Uczniowie "Gastronomika" pożegnali Barbarę Wacho...
Thumb dsc 0128
Najlepszy z samorządu
Thumb 20180615 143759
Połączyli pokolenia edukacją i sportem

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2014 09 07  godz. 21.17.24
Msm icon 30
USŁUGI ASENIZACYJNE - wywóz nieczystości płynnych - Kalisz i okolice
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
więcej»
Bico australia 20131216 146n120