Interesują Cię najnowsze technologie? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły i kierunku kształcenia? Jesteś specjalistą i chcesz rozwijać swoją karierę?
6 i 7 kwietnia przyjdź do Hali Kalisz Arena na Festiwal Profesjonalistów!

Article festiwalprofesjonalistow2018 calisia artykulsponsor 02 1
Jedno wydarzenie – mnóstwo możliwości!

Festiwal Profesjonalistów to wydarzenie, za sprawą którego chcemy pokazać możliwości, jakie stwarza Ci kaliska przestrzeń dla profesjonalistów. Tworzą ją między innymi znakomite firmy wielkopolskiego klastra lotniczego i spożywczego, kaliskie szkoły. Przyjdź i poznaj je. Zajrzyj na ich stoiska, zobacz, czym się zajmują, jak pracują, z jakich technologii korzystają. I co najważniejsze – sprawdź, co mają Tobie do zaoferowania.

Świetna zabawa z techniką!

Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo ciekawostek. Dzieci będą zachwycone pokazami Centrum Nauki Kopernik, konkursami, doświadczeniami. Do tego zabawy edukacyjne Magic Lab, robotyka z Lego, pokazy maszyn i urządzeń, „Kosmos w kuchni”, pokazy chemiczne i fizyczne. Prezentacje rzemiosł i zawodów. Atrakcyjne stoiska wystawowe, maszyny i urządzenia!… Wszystko to wzbudzi zainteresowanie i dzieci, i dorosłych.

Oferty kształcenia

Wzbudzając ciekawość nauką, techniką, technologią chcemy przekonać młodych ludzi, że warto wybrać kształcenie zawodowe. Uczniowie podstawówek i klas gimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną kaliskich szkół zawodowych. Podczas festiwalu zobaczą, na czym w praktyce polega kształcenie na poszczególnych kierunkach. Stoisko pełne atrakcji zaprezentuje także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu.

Oferty pracy

Do tego nie zabraknie prezentacji ofert pracy. Znajdą je na pewno specjaliści. Są oni poszukiwani przez innowacyjne firmy, reprezentujące między innymi przemysł produkcji spożywczej i lotniczy. Stoiska wystawowe przygotują firmy Wielkopolskiego Klastra Lotniczego, Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski i nie tylko… W Arenie pojawią się również oferty dla osób, które dotychczas zwykły odwiedzać kaliskie targi pracy.

Do zobaczenia!

Hala Kalisz Arena, 6 kwietnia w godzinach 9.00 – 15.00 / 7 kwietnia w godzinach 11.00 – 16.00. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Festiwal Profesjonalistów został objęty honorowym patronatem:
- Jarosława Gowina Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
- Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Więcej szczegółów znajdziesz na www.profesjonalisci.kalisz.pl

Zobacz także
Thumb 1
Poznajesz ich? Policja poszukuje sprawców kradzieży
Thumb 315 210348
Potrącenie 11-letniego rowerzysty na ul. Polnej
Thumb p1220746
Miasto zadba o zdrowie kaliszan. Akcje profilakt...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
więcej»
Bico australia 20131216 146n120