Niesamowicie przestronny i elegancki, a do tego posiadający wszystkie niezbędne opcje jazdy w terenie – taki jest nowy SUV w kolekcji francuskiego koncernu. Koleos, bo o nim tutaj mowa, został zaprezentowany szerszej publiczności w piątek, 6 października w kaliskim salonie Renault przy ulicy Łódzkiej.

Article czo o

Design

Nowy Renault Koleos to przede wszystkim potężna rasowa sylwetka, a chromowane ozdobne elementy w elegancki sposób podkreślają tylko siłę charakteru tego auta. Potęgi niewątpliwie dodaje mu charakterystyczny układ świateł LED Pure Vision, w literę „C”, który przyciąga spojrzenia i zapada głęboko w pamięć.

Wnętrze Koleosa to światowa klasa. Komfortowe siedzenia, ergonomiczna środkowa konsola z głównymi elementami sterowania umieszczonymi w zasięgu ręki, technologie pokładowe obsługiwane za pośrednictwem systemu multimedialnego R-LINK 2 i jego 8,7-calowego ekranu dotykowego to tylko niektóre udogodnienia, które znajdziemy w nowym „dziecku” francuskiego koncernu. Koleos łączy unikalne doznania z jazdy z komfortem.

Technologie

Wcześniej już wspomniane systemy multimedialne oraz dotykowy ekran powodują, że mamy kontrolę nad całym samochodem w zasięgu ręki! Wspaniałym udogodnieniem jest elektryczne, całkowicie bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika. Dzięki czujnikowi pod zderzakiem, jeśli masz przy sobie kartę Renault Hands Free, wystarczy wykonać nogą ruch pod tylnym zderzakiem, aby z łatwością otworzyć bagażnik. Jest to bardzo praktyczne udogodnienie, szczególnie w gdy masz zajęte ręce.

Bezpieczeństwo

Renault to od wielu lat synonim bezpieczeństwa na drodze. Może o tym świadczyć m.in. najwyższa nota 5 gwaizdek w testach zderzeniowych organizacji Euro NCAP. Wszystkie mechanizmy wprowadzane sukcesywnie w kolejnych modelach tej marki mają nie tylko sprawiać przyjemność z jazdy, ale także dbać o bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Warto w tym miejscu wspomnieć o opcji Visio System. Dzięki kamerze umieszczonej w górnej części przedniej szyby, Visio System udziela wskazówek kierowcy za pomocą 3 systemów:
- Systemu ostrzegania o przekroczeniu prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych
- Systemu kontroli pasa ruchu
- Systemu automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania.

Oprócz tego w Nowym Koleosie znajduje się system wspomagania parkowania „Easy Park Assist”, system wspomagania nagłego hamowania, system wspomagania ruszania pod górę oraz system kontroli martwego pola.


Wszystkie te rzeczy mogli przetestować na własnej skórze, goście przybyli na prezentację 6 października do Salonu Renault w Kaliszu przy ulicy Łódzkiej.

Nowy Koleos robi niesamowite wrażenie, ten samochód ma po prostu wszystko. Jest niesamowicie elegancki, a dodatkowe skórzane wykończenia wzmacniają tylko poczucie komfortu i dodają szyku. Dodatkowe elementy technologiczne, takie jak inteligenty napęd 4×4 oraz czujniki i systemy bezpieczeństwa sprawiają, że każdy kilometr przejechany tym samochodem to niesamowita frajda.

Goście zgromadzeni w piątkowy wieczór w Salonie Renault na ulicy Łódzkiej oprócz prezentacji samochodu otrzymali też coś dla ciała i ducha – mogli skosztować oryginalnego francuskiego wina oraz roześmiać się podczas występu standupowego.

Zobacz także
Thumb bogus%c5%82awski theatre in kalisz 01
Zmiana organizacji ruchu na Dni Miasta
Thumb dsc 0128
Najlepszy z samorządu
Thumb czo%c5%82o
Uczniowie "Gastronomika" pożegnali Barbarę Wacho...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
więcej»
Bico australia 20131216 146n120