W minioną sobotę, w Koninie odbyły się zawody – III Liga sportów walki pod patronatem federacji A1, której prezydentem jest Arkadiusz Wełna a organizatorem Koniński Klub “K-1”Dawida Drzewieckiego. W zawodach uczestniczyło około 70-ciu zawodniczek i zawodników z klubów całej Polski we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych od dzieci do seniora.

Article img 6271
fot. klub KSW "ARKADIA"

Miasto Kalisz godnie reprezentował klub KSWARKADIA”: Karolina Wojtczak, Adam Borowski i Maciej Herbich.

Dla juniorki Karoliny był to 1 start w życiu po pół roku treningów. Szybkie postępy na treningach i ogromna chęć pozwoliła wystartować jej w zawodach. Karolina pokazała się z bardzo dobrej strony, nie oddała łatwo przewagi rywalce. Nasza zawodniczka zapłaciła tzw. frycowe,którym był brak doświadczenia i przegrała z rywalką z Piły, która mimo, że pierwszy raz startowała w “stójce” ma ok.10 walk w mma.

MACIEJ HERBICH stoczył 2 a ADAM BOROWSKI 3 pojedynki na zawodach.
ARKADYJSKIE TYGRYSYMACIEK I ADAM bezbłędnie wykorzystali swoje umiejętności i doskonałą technikę, którą zdobywają w ciężkich treningach na klubowej sali jak i doświadczenie zdobyte na ringach świata. W timing wchodzili idealnie wycinając,celnie trafiając nogami i obalając raz po raz ,nie dając rozwinąć się rywalom.Chłopcy bardzo uważnie słuchają rad trenerów-sekundantów narożnika(Aleksander Kruk,Bartłomiej Mutunga, Maciej Kaczmarek) i to także procentuje w wygranych pojedynkach.

Na koniec turnieju zostały wręczone puchary na najlepszego zawodnika i zawodniczkę bez podziału na kategorie wiekowe i wagowe. Po naradzie sędziów,trenerów i organizatorów ADAM BOROWSKI został wyróżniony jako NAJLEPSZY FIGHTER ZAWODÓW.

Tydzień wcześniej 25-26.XI MACIEJ HERBICH i ADAM BOROWSKI reprezentowali Nasz kraj i miasto na Międzynarodowych Zawodach w Estoni-stolicy Tallin w “Garant Youth Cup K-1 2017” federacji W.A.K.O.

W tym turnieju Arkadyjczycy spisali się wyśmienicie. Adam zajął 1 miejsce a Maciek stanął na 2 stopniu podium.

Zobacz także
Thumb ko minek
Wydział Dróg Powiatowych – remont ul. Mielęckieg...
Thumb czo o
Świąteczny klimat zawładnął miastem. Trwa Wigili...
Thumb czo o
Policyjne szkolenia rady pedagogicznej
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb logo wizytowka
Msm icon 30
UAM Filologia Polska
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
więcej»
Bico australia 20131216 146n120