Swobodna atmosfera, integracja ludzi prowadzących firmy z Kalisza i regionu – tak wyglądają popularne Business Mix Calisia.pl, które powracają po dłuższej przerwie. Blisko 50 osób z pasją, prowadzących swoje działalności spotkało się 29 maja w Restauracji KTW w Parku.

Article dsc05392

Business Mix Calisia.pl, to nie klasyczne spotkanie networkingowe. Naszą ambicją jest tworzyć nowe standardy. To spotkanie przedsiębiorczych ludzi, którzy w luźnej atmosferze, wymieniają się doświadczeniami, wzajemnie czerpią pomysły i wymieniają się pozytywną energią. Jest swobodnie i kreatywnie; naszym celem jest integracja środowisk biznesu w Kaliszu, zwłaszcza tych związanych z naszym portalem – mówi Jacek Magnuszewski, współwłaściciel portalu Calisia.pl Szczególnie cieszy nas to, że przedstawiciele firm o dużym doświadczeniu chętnie integrują się z tymi, którzy dopiero zaczynają.

Na Business Mix spotkali się przedstawiciele takich branż jak odzieżowa, motoryzacyjna, medyczna, kosmetyczna. Byli także menadżerowie dużych galerii handlowych oraz właściciele dopiero co założonych firm.

Już forma prezentacji była niezwykła: każdy przedstawiał… swojego sąsiada. Ta forma prezentacji bardzo przypadła do gustu gościom, jako znacznie mniej stresująca niż kiedy sami mamy o sobie opowiadać – mówili uczestnicy spotkania.

Na spotkaniu przeprowadzono też grę, która miała za zadanie skojarzyć firmy, które w naturalny sposób mogą ze sobą współpracować, wzajemnie potrzebują swoich produktów czy usług. Śmiało możemy powiedzieć, że mimo niewielkiego zamieszania, przedsiębiorcom udało się pozyskać rzeczywiste kontakty biznesowe, które z pewnością zaowocują przyszłą współpracą.

Dalsza część spotkania była już właściwym MIX-em przedsiębiorców, z uśmiechem i w luźnej atmosferze dyskutowano o współpracy i wspólnych przedsięwzięciach. Zaprezentowano też program “Popieram Kalisz”, który ma w swojej nowej odsłonie stać się jednym z ciekawszych programów wspierania lokalnej przedsiębiorczości w Polsce.

Spotkanie uświetnił koncert w wykonaniu wokalistów Studia Piano-Song – Bartka Dreczko i Justyny Mielcarek, znanych z występów w programie “Mam Talent”.

Następne spotkanie Business Mix Calisia.pl zaplanowane jest na wrzesień.

Bardzo dziękujemy właścicielowi Restauracji KTW Park – Waldkowi Ratajczykowi za gościnność oraz właścicielom sklepu Alkohole Świata na ul. Śródmiejskiej za urozmaicenie spotkanie.

Zobacz także
Thumb article dsc09510
Energa MKS Kalisz z licencją na sezon 2018/19
Thumb ulotka zabawn%c4%99 pi%c4%85tki 25.05
Ruszają "Zabawne piątki', czyli imprezy w Parku ...
Thumb img6534
Boris Becker w Kaliszu! Modlił się do Świętego J...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb galeria kalisz
Msm icon 30
Galeria Kalisz
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120