250 uczniów ze szkół średnich z Kalisza i Powiatu Kaliskiego podejmie rywalizację o darmowy indeks w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie to nowatorski projekt realizowany od wielu lat przez Straże Miejskie i Gminne z Województw: Pomorskiego i Kujawsko – Pomorskiego.

Article 003
fot. SM Kalisz

W roku szkolnym 2017/2018 przedsięwzięcie to odbędzie się po raz pierwszy w Województwie Wielkopolskim. Gospodarzem I Wielkopolskiej Olimpiady o Bezpieczeństwie jest Straż Miejska Miasta Poznania. Współorganizatorami są Straże Miejskie: Kalisza, Śremu, Swarzędza, Wrześni, Ostrzeszowa, Murowanej Gośliny oraz Straż Gminna w Czerwonaku. Pierwsze spotkania z młodzieżą odbyły się w październiku w poszczególnych placówkach oświatowych. Podczas spotkań funkcjonariusze przedstawili zasady i regulamin uczestnictwa, harmonogram poszczególnych etapów a także zakres tematyczny Olimpiady. Pierwszy etap rozpocznie się w tym samym czasie 12 grudnia 2017 r. w poszczególnych szkołach. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i przejścia do drugiego etapu.

Zobacz także
Thumb dsc08903
Motywacji im nie brakuje. Kolejny Parkrun za nam...
Thumb dsc08925
Kłęby śmierdzącego dymu nad Parkiem Miejskim... ...
Thumb logokaliszobranie2
Już dziś kolejne Kaliszobranie!
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
więcej»
Bico australia 20131216 146n120