250 uczniów ze szkół średnich z Kalisza i Powiatu Kaliskiego podejmie rywalizację o darmowy indeks w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie to nowatorski projekt realizowany od wielu lat przez Straże Miejskie i Gminne z Województw: Pomorskiego i Kujawsko – Pomorskiego.

Article 003
fot. SM Kalisz

W roku szkolnym 2017/2018 przedsięwzięcie to odbędzie się po raz pierwszy w Województwie Wielkopolskim. Gospodarzem I Wielkopolskiej Olimpiady o Bezpieczeństwie jest Straż Miejska Miasta Poznania. Współorganizatorami są Straże Miejskie: Kalisza, Śremu, Swarzędza, Wrześni, Ostrzeszowa, Murowanej Gośliny oraz Straż Gminna w Czerwonaku. Pierwsze spotkania z młodzieżą odbyły się w październiku w poszczególnych placówkach oświatowych. Podczas spotkań funkcjonariusze przedstawili zasady i regulamin uczestnictwa, harmonogram poszczególnych etapów a także zakres tematyczny Olimpiady. Pierwszy etap rozpocznie się w tym samym czasie 12 grudnia 2017 r. w poszczególnych szkołach. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i przejścia do drugiego etapu.

Zobacz także
Thumb dsc 6462
Absolutorium na Wydziale Medycznym kaliskiej PWS...
Thumb dsc 4249
Poznaliśmy najpiękniejsze Wielkopolanki 2018 rok...
Thumb 3r4a4235
Radni nie wywiązali się z obowiązków
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb matuszk fizjoterapia uslugi
Msm icon 30
Gabinet Fizjoterapii Estetycznej i Medycznej Matuszak
Thumb mika
Msm icon 30
Mika-Stal
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb obrazek 255
Msm icon 30
Destino Nieruchomości
więcej»
Bico australia 20131216 146n120