Iga Wojciechowska zdobyła Grand Prix 16. Kaliskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. Nagrodę wyśpiewała podczas finału 13 kwietnia.

Article 12
Zdjęcia: kalisz.pl, CKiS

W pierwszym etapie konkursu spośród 139 uczestników jury zakwalifikowało do finału 57 solistów i solistek. Jurorzy nie mieli łatwego zadania. Artyści we wszystkich czterech kategoriach wiekowych zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Ostatecznie jednak Grand Prix i Puchar Prezydenta Miasta Kalisza powędrowały do rąk Igi Wojciechowskiej.

Nagrody w imieniu Grzegorza Sapińskiego, prezydenta Kalisza, wręczał wiceprezydent Tomasz Rogoziński.

Jury pod kierunkiem prof. Andrzeja Ryłko wyłoniło laureatów w czterech kategoriach. Zdobywcami pierwszych miejsc zostali:

Kategoria I – kl. I – III sp: Ada Jarek
Kategoria II – kl. IV – VI sp: Iga Wojciechowska
Kategoria III – kl. VII sp oraz kl. II-III gimnazjum: Natalia Kawszyn
Kategoria IV – szkoły ponadgimnazjalne: Julia Marcinkowska

16. Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, we współpracy z Urzędem Miasta Kalisza, Centrum Kultury i Sztuki oraz Młodzieżowym Domem Kultury.

Zobacz także
Thumb fot8
Udane starty chodziarzy z „Dwunastki”
Thumb p1220746
Miasto zadba o zdrowie kaliszan. Akcje profilakt...
Thumb 1
Poznajesz ich? Policja poszukuje sprawców kradzieży

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
więcej»
Bico australia 20131216 146n120