Kaliszanin znowu najlepszy

2015-03-29 20:23:00 Marcin Małecki Tornado Kalisz

Jan Kazimieraczak, zawodnik Tornado Kalisz zdobył złoty medal w brazylijskim jiu jitsu.

Kolejny medal dla Tornado Kalisz. Równe dwa tygodnie temu zadebiutował w Pucharze Polski w MMA zawodnik Tornado Kalisz-Jan Każmierczak. Ten utalentowany 25 latek wygrał wtedy Puchar Polski Zachodniej we Wrocławiu.W ostatnią sobote Kaliszanin również okazał się najlepszy. Tym razem podczas Pucharu Wielkopolski ALMMA które odbyły się w Luboniu k. Poznania. Janek ,który postanowił odpocząć od formuły MMA po nie niespełna dwóch tygodniach od ostatnich walk MMA, zdobył na poznańskiej ALMMIE złoty medal w brazylijskim jiu jitsu w formule NO GI w kat. Do 93 kg.Pokonując przed czasem reprezentanta gospodarzy( duszenie z pleców). Oraz w finale na punkty 5-2 , zawodnika Copacabana Konin. Drugi z zawodników, bardzo utalentowany i sparujący na co dzien z duzo starszymi i silniejszymi fizycznie zawodnikami 17 letni Robert Paluszczak w kat. Junior Do 84 kg. został zdyskwalifikowany w swojej pierwszej walce, za zbyt wysoki wysoki i niedozwolony w kategorii JUNIOR rzut na swoim przeciwniku. Warto dodac ,że równiez Robert od poczatku dominował nad swoim przeciwnikiem i prowadził na punkty. W zawodach startowało kilkuset zawodników i z kilkudziesięciu polskich klubów MMA i BJJ. Zdjęcia: Tornado Kalisz Na zdjęciach – Marcin Małecki ,Jan Każmierczak i Robert Paluszczak