Już 4 listopada od godz 7:00 na Klientów Leroy Merlin czeka wiele atrakcji i korzystnych promocji. Biało czerwone stroje polskiej reprezentacji piłki nożnej, zielona murawa i gorące okrzyki zagrzewające do walki – w takim klimacie rozpocznie się po raz kolejny największa handlowa akcja w tym roku pod hasłem " Dni Bohatera Domu ". W tym roku akcja trwa od 4 do 19 listopada i jest świętem zarówno dla Klientów, jak i Pracowników sklepu.

Article leroy 2017 dbd logo

“Dni Bohatera Domu” – to akcja handlowa inna niż wszystkie ze względu na towarzyszącą zakupom wspaniałą atmosferę. Tworzą ją pracownicy sklepu, którzy w tym czasie dekorują sklep według własnego pomysłu.

W tym roku Klienci zostaną przywitani biało-czerwonymi strojami polskiej prezentacji piłki nożnej i okrzykami kibica zagrzewającymi do walki. To tylko niektóre z pomysłów, jakie Klienci Leroy Merlin będą mogli oglądać i doświadczać w sklepie.

Uroczysty i zabawny klimat jest formą podziękowania za zakupy w naszym sklepie, jak również wolą tworzenia bliższych relacji z Klientem poprzez pokazanie innego oblicza handlu – mówi Dominika Adamus z kaliskiego Leroy Merlin. Bogata oferta produktowa, licytacje, konkursy, hity cenowe i mnóstwo atrakcyjnych promocji to tylko niektóre z długiej listy atrakcji, jakie na Dni Bohatera Domu przygotował nasz sklep. Wszyscy odwiedzający nasz sklep w terminie od 4-19 listopada będą mogli sami spróbować swoich sił na boisku strzelając do bramki. Każdy trafiony gol będzie premiowany nagrodą.

Dni Bohatera Domu, które obchodzimy już od ponad 20 lat – to święto każdego z nas, ale to nasi klienci, ich marzenia, potrzeby, oczekiwania i emocje są zawsze w centrum uwagi. My wszyscy w Leroy Merlin wspieramy ich w dążeniu do celu, którym jest stworzenie doskonałego domu i ogrodu, od fundamentów po dach. Służymy naszą wiedzą i produktami, pomagamy podejmować najlepsze decyzje, wspieramy na każdym etapie budowy, modernizacji, wyposażenia czy dekoracji domu – wyjaśnia Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

Dni Bohatera Domu są doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania relacji, dzielenia się dobrymi emocjami i radością. Z naszymi klientami łączy nas pasja, zaangażowanie, ciężka praca i ….miłość do piłki nożnej. Razem kibicujemy Polskiej Drużynie Narodowej, której jesteśmy oficjalnym sponsorem. Cieszymy się z sukcesów naszych zawodników. Piłkarskich akcentów nie zabraknie więc także w trakcie tegorocznych Dni Bohatera Domu.

W programie między innymi:

Oferta produktów przygotowanych specjalnie z okazji Dni Bohatera Domu dostępna wyłącznie w sklepach Leroy Merlin.

Promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele artykułów ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Warto zwrócić uwagę, że asortyment sklepów obejmuje ok. 100.000 produktów niezbędnych do budowy, modernizacji czy wyposażenia domu, z czego kilkanaście tysięcy jest dostępnych wyłącznie w Leroy Merlin. Każdy ma więc szansę znaleźć coś dla siebie.

Konkursy z nagrodami:

Pokaż jak się bawisz podczas Dni Bohatera Domu.
Zdjęcie opublikuj na profilu Leroy Merlin na Fb. Wygraj piłkę i koszulkę kibica. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

„Dekoruj i wygraj”: kup dwa dowolne produkty Command, udekoruj swoje mieszkanie i wyślij zdjęcie na adres konkursleroymerlin@albedomarketing.pl;

Wygraj karty upominkowe na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Loteria „Maluj i wygraj”: kup 2,5 l kolorowej farby Dulux. Wygraj karty podarunkowe na zakupy w Leroy Merlin.

Codziennie do wygrania 1 karta podarunkowa o wartości 5000 zł i 50 kart o wartości 100 zł. Szczegóły w sklepach i na www.leroymerlin.pl

Wystawy najpiękniejszych storczyków w przeróżnych odmianach i kolorach.

Wielbiciele orchidei będą mogli nie tylko je podziwiać i kupić, także dowiedzieć się, jak pielęgnować kwiaty, aby cieszyły oko jak najdłużej. Mogą też wziąć udział w konkursie fotograficznym „Pokochaj storczyki”. Wystarczy sfotografować kwiaty i opublikować zdjęcie na Fb Kocham Ogród. Autorzy najlepszych zdjęć dostaną piękne storczyki. Szczegóły na www.facebook.com/kochamogrod;

Ponadto specjalne oferty w sklepie internetowym Leroy Merlin. Promocyjne ceny na zestawy mebli kuchennych, podłogi, produkty sanitarne, glazurę, narzędzia i akcesoria. Dostawa za 0 zł do paczkomatów Inpost (przy zamówieniu powyżej 49 zł.)

Szczegółowy program Dni Bohatera Domu znajduje się nawww.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin nie tylko, aby „upolować” super okazję i zakosztować sportowych emocji, ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu. Takie święto zdarza się tylko raz w roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i świętowania w Leroy Merlin Kalisz.


Historia Leroy Merlin w Polsce rozpoczęła się przed dwudziestu laty w 1996 roku, wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Piasecznie koło Warszawy. Obecnie w Polsce znajduje się 58 sklepów w 36 miastach. Leroy Merlin współpracuje z ok. 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 30 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:
Budowa: materiały budowlane i wykończeniowe
Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność,
Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz,
Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne
Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

Zobacz także
Thumb dsc09008
SLD chce "Przywrócić normalność" i deklaruje got...
Thumb p1180938a
Pijany kierowca wypadł z zakrętu i skosił latarn...
Thumb 20171121 213136
Czad znów atakuje! Zatrucie na Ułańskiej [zdjęcia]

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article 18920271 1683771841651283 4113255388620708878 n

FGP, czyli Festiwal Gaszenia Pragnienia
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb desmiss
Msm icon 30
Specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp Dermiss
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb att00250
Msm icon 30
Hotel Kristoff
Thumb zrzut ekranu 2014 02 03  godz. 23.54.31
Msm icon 30
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ZIELONE ŁĄKI"
więcej»
Bico australia 20131216 146n120