W upalne dni każdy powinien zadbać o właściwe nawodnienie organizmu. Dla ochłody najlepsza woda i lody, ale niektórzy mieszkańcy dbający o zdrowotne zapominają zachowaniu porządku w miejscach publicznych. Tego rodzaju zdarzenie zaobserwował niedawno operator monitoringu miejskiego.

- Mężczyźni odpoczywający na ławce po konsumpcji lodów zachowali się niewłaściwie, mianowicie ich postępowanie wypełniało znamiona wykroczenia polegającego na zaśmieceniu miejsca ogólnie dostępnego dla publiczności – mówią strażnicy miejscy – Jeden ze sprawców pomimo, iż pojemnik na odpady był praktycznie w zasięgu ręki opakowaniem po lodach przystroił przylegający do ławki żywopłot. Drugi współsprawca wpadł na pomysł zgniecenia papierku, jednakże nie spróbował zdolności manualnych chociażby wrzucenia kulki do pojemnika i idąc w ślady swojego kolegi również przyozdobił publiczną zieleń. Niestety dekoracja godziła w estetyczny wygląd kaliskich plantów – dodają strażnicy.

Mężczyźni zostali ukarani mandatami przez patrol strażników miejskich.

Zobacz także
Thumb zrzut ekranu 2018 06 21 o 20.10.16
Odważne prace dyplomowe studentów na żywo.
Thumb article article article article policja kogut
Zakończenie roku szkolnego – policja apeluje o r...
Thumb ulotka zabawn%c4%99 pi%c4%85tki 25.05
Ruszają "Zabawne piątki', czyli imprezy w Parku ...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb b 1
Msm icon 30
Przedszkole Niepubliczne "BURSZTYNOWY ZAMEK"
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb zrzut ekranu 2018 03 16 o 13.58.43
Msm icon 30
Marco Pizzeria - pizza z dowozem
Thumb towers
Msm icon 30
Sklep Bico Australia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120