W kolejnej odsłonie Muzycznego Lata na kaliskim Głównym Rynku wystąpił Luis Nubiola znany na całym świecie kubański saksofonista, który wraz z Pawłem Kaczmarczykiem (fortepian), Michałem Tomaszczykiem (puzon), Marcinem Chenczke (kontrabas) oraz Krzysztofem Szmańdom (perkusja) przedstawił nagrania z płyty Global Friendship.

Article czo o
fot. MW

Kaliszanie zebrani na placu Głównego Rynku usłyszeli w programie Luisa Nubiola utwory z płyty Global Friendship, której powstaniu przyświecała idea zebrania i pokazania szerszej publiczności kompozycji wielkich artystów – muzyków oraz przyjaciół, którzy mieszkają w różnych krajach na całym świecie, takich jak między innymi Kuba, Polska, Kostaryka, Hiszpania czy Stany Zjednoczone. – Global Friendship to inne miejsca, odmienne tradycje muzyczne, ale jeden wachlarz emocji i jeden uniwersalny język, jakim jest muzyka – mówi artysta.

Zobacz także
Thumb 315 218009
Bieg o Puchar Dzielnicowego
Thumb dsc 6526
Kaliszanie mają wielkie serca! Odbył się koncert...
Thumb 15  2    kopia
Rolnicy powiatu kaliskiego dotknięci suszą
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120