Już 8 września o godzinie 23:00 kino Helios w Kaliszu zaprasza na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza – Stephena Kinga! Zagramy „Lśnienie”, „Łowca snów”, oraz premierowo „To”.

Article helios nmf king 600x600px v2 Wyniki konkursu

„Lśnienie” – Jack Torrance (Jack Nicholson) pracuje jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Colorado. Pensjonat jest zamknięty na zimę więc Jack z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne blokują familię Torrance’ów w hotelu, Danny, syn Jacka, który ma nadprzyrodzone, telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony i duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Kiedy Jack spotyka zjawę pana Grady’ego, poprzedniego dozorcę hotelu, sytuacja staje się coraz groźniejsza.

„Łowca snów” – Czterech przyjaciół wybiera się do domku w lesie, by spędzić czas na rozmowach, piciu piwa i ich ulubionej rozrywce: polowaniu. Pewnej nocy odwiedza ich dziwny mężczyzna, myśliwy, który zabłądził przed kilkoma dniami. Wydaje się być chory. Kilka godzin później umiera, rozszarpany przez dziwne łasico podobne stworzenie, które wydostaje się z jego ciała. Wkrótce bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze swoimi lękami, jak również realnym wrogiem w postaci wojska oraz istotami z kosmosu.

„To” (Premiera) – Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Na każdego widza maratonu czeka kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju. Przypominamy, że nie prowadzimy rezerwacji miejsc, jednocześnie zapraszamy do kupna biletów zarówno w kasie biletowej, jak i na stronie kina: www.helios.pl.

Zapraszamy wszystkich fanów horrorów na maraton Kinga, który odbędzie się 8 września w piątek o godzinie 23:00.

UWAGAWYNIKI KONKURSU

Poprawna odpowiedź na pytanie: Z którego roku pochodzi film “Lśnienie”? brzmi: 1980.

2 podwójne zaproszenia na Maraton Filmowy – na piątek, 8 września, godz. 23:00 w Kinie Helios zdobywają Żaneta Sopniewska oraz Jakub Kozubski.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Zobacz także
Thumb 315 218009
Bieg o Puchar Dzielnicowego
Thumb 20180624 152825
Motocykliści z wielkimi sercami! Charytatywna ak...
Thumb article article article article kla2
Promocyjne ceny przejazdu do Szałe

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
Thumb bioskin logo
Msm icon 30
Bioskin - Piękno i Zdrowie
Thumb raster   biale full  czarne tlo
Msm icon 30
Akademia Zdrowej Skóry
Thumb zrzut ekranu 2017 11 14 o 13.36.07
Msm icon 30
SHADE Studio Fryzjersko – Trychologiczne
więcej»
Bico australia 20131216 146n120