Młody artysta pochodzi z Kalisza i właśnie 17 lutego obchodzi swoje urodziny. W tym dniu wystąpił razem ze Znanym Zagranicznym Zespołem w Cafe.Calisia.pl śpiewając swoje autorskie utwory. Cztery lata temu Michał Szyc zasłynął w telewizyjnym show The Voice of Poland wspaniałym wykonaniem utworu brytyjskiej grupy rockowej Procol Harum.

Publiczność zgromadzona w Cafe.Calisia.pl może czuć się wyróżniona, gdyż jako pierwsza miała dziś okazje usłyszeć – przedpremierowo – autorki utwór “Granica”. Artysta był gorąco oklaskiwany, był symboliczny tort i Sto Lat! Wśród publiczności była też rodzina Artysty. Sam artysta – jak nam powiedział – życzyłby sobie na urodziny szczęścia i zdrowia. Mieszka obecnie w Warszawie, ale zawsze chętnie przyjeżdża do Kalisza, gdzie mieszkają najbliżsi. My życzymy mu diamentowej płyty.

Michał rozpoczął swoją wokalną karierę jako wokalista, lider i założyciel hardrockowej kaliskiej grupy Replika. Występował m.in. z Martyną Jakubowicz, Sebastianem Riedlem, Piotrem Cugowskim i zespołami Bracia, Ira, Mech, Acid Drinkers, None, Bajm. Jest także uczestnikiem i laureatem ogólnopolskich przeglądów muzycznych w Kaliszu, Toruniu, Krakowie, Ostrowie Wielkopolskim i Lesznie. Współpracował jako wokalista z Młodą Polską Filharmonią oraz filharmoniami z Kalisza i Częstochowy.

Od dwóch lat współpracuje z Magnetic Records, a owocem jest singiel i debiut na płycie “We Love You Mr Cohen”, która została wydana jako kompilacja utworów Leonarda Cohena.

Michał Szyc zaśpiewał dziś w towarzystwie Znanego Zagranicznego Zespołu, którego leaderem jest Damian Pyrek. Ten Zespół to mieszanka młodzieńczej energii i muzycznego doświadczenia w popowych aranżacjach w stylu Michaela Jacksona, Bruno Marsa i Justina Timberlake’a. Dziś wystąpili Dominik Niklas i Julita Balcerzyk, na perkusji zagrał Mirosław Skowroński, na klawiszach Daniel Gwiaździński, a na basie – Kamil Pyrek. Wszystkich łączy miłość do muzyki i pasja wspólnego grania.

Zobacz także
Thumb calisia
Odsłonięto elewację Calisia One - rewitalizowany...
Thumb img 6363
"Zwyciężymy!". Grodziński na prezydenta oraz koa...
Thumb 35225417 1847766261932930 261567644379906048 n
Kalisz znów będzie świętował! Bracia, Varius Man...

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb zrzut ekranu 2018 01 08 o 12.17.28
Msm icon 30
Prestige - Salon Kosmetyczny
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
więcej»
Bico australia 20131216 146n120