Wywiad z Józefem Piłsudskim – takie zadanie otrzymali uczestnicy konkursu, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 21 w Kaliszu. Zmagania honorowym patronatem objął wiceprezydent Artur Kijewski.

Article p1016652
fot. SP 21

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia zmagań jury nagrodziło laureatów: Filipa Wierzbickiego ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu, Wiktora Szkarudzinę ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Kaliszu oraz Julię Włókę ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kaliszu. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i upominki ufundowane przez wiceprezydenta Kalisza, Artura Kijewskiego oraz Radę Osiedla Szczypiorno – przewodniczącego Edwarda Prusa i Olgę Suligę–Bryłę.

Zobacz także
Thumb ania buzek 2 1024x683
I Kaliskie Spotkania z Podróżą i Turystyką
Thumb koszyki www small
Tradycyjne kosze wielkanocne - konkurs
Thumb wielkie otwarcie tk maxx w kaliszu 4
Wielkie otwarcie pierwszego sklepu TK Maxx w Kal...

Komentarze

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    “Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i upominki ufundowane przez wiceprezydenta Kalisza, Artura Kijewskiego” – myślałem,że takie nagrody funduje UM z naszych podatków, a tu proszę sam wice funduje – niebywałe.

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    A propos obecności księdza, czy ktoś z przeprowadzających wywiad, zapytał Piłsudskiego dlaczego ten tak walczył z klerem?

  • P?s=64&d=identicon&r=pg

    Podobno Piłsudski powiedział, że “religia jest dla ludzi bez rozumu”.
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb logo
Msm icon 30
Helen Doron English. Jak szybko i skutecznie Twoje Dziecko może nauczyć się j...
Thumb zrzut ekranu 2014 03 27  godz. 10.40.24
Msm icon 30
Richmond Music Club and Restaurant
Thumb zdjecie 2
Msm icon 30
Organizacja Imprez Turystycznych ,,BŁĘKITNA’’
Thumb sieraszewski
Msm icon 30
SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca
Thumb marysienka
Msm icon 30
Marysieńka
więcej»
Bico australia 20131216 146n120