Mistrzowie Europy za silni dla reprezentacji Polski. Hiszpania wygrywa w Kaliszu [Dużo zdjęć]

2018-06-13 18:01:00 red

Mimo prowadzenia 14:12 po pierwszej połowie reprezentacja Polski przegrała z mistrzami Europy Hiszpanią 30:31. Była walka i bojowe nastroje zapowiadane na przedmeczowej konferencji, jednak to goście po przerwie przejęli inicjatywę. Podopieczni trenera Piotra Przybeckiego popełniali zbyt wiele błędów w obronie i mimo pogoni w końcówce meczu nie zdołali przechylić wyniku meczu na swoją korzyść. Na trybunach naszą reprezentację dopingowała najlepsza handballowa publiczność w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego meczu.