MKS lepszy od lidera! Kapitalna druga połowa kaliszan! [WIDEO]

2017-02-25 20:15:00 bm

Wicelider grupy B I ligi zwyciężył hitowy pojedynek z Olimpią Medex Piekary Śląskie 27:20 i zbliżył się do lidera na zaledwie jeden punkt. O wygranej gospodarzy zdecydowała fenomenalna druga połowa, którą zespół Bartłomieja Jaszki rozstrzygnął na swoją korzyść w stosunku 17:8!

Sobotni mecz długi czas układał się niekorzystnie dla kaliszan. Zawodnicy z Piekar Śląskich bardzo dobrze bronili i aż do 45 minuty spotkania utrzymywali jedno- lub dwubramkowe prowadzenie. Ostatni kwadrans to jednak popis gry MKS-u. Drużyna Bartłomieja Jaszki nie tylko zdołała wyrównać, ale bardzo szybko wyszła na prowadzenie i odskoczyła na kilka bramek, których Olimpia nie była już w stanie odrobić. Ostatecznie nasi szczypiorniści pokonali lidera grupy B 27:20 i po raz kolejny udowodnili, że ich aspiracje sięgają awansu do PGNiG Superligi!