W ramach kolejnego czwartkowego spotkania na kaliskim rynku, najmłodsi mieli okazję poćwiczyć, rozciągnąć się i zadbać o sylwetkę, przy użyciu przyrządów, które wcześniej własnoręcznie wykonali.

Article img 0367
fot. Błażej Krawczyk

Podczas Dziecięcego Czwartku, 10 sierpnia mali sportowcy przygotowali kolorowe ciężarki, za które posłuży im butelki z wodą oraz skakanki. Na specjalnie przygotowanych matach do aerobiku, wykonywali różne ćwiczenia z trenerką.

W tym tygodniu również nie zabrakło konstruowania budowli przestrzennych z wielkoformatowych klocków. Dużo ruchu, zdrowa i sporo radości – tak minęło czwartkowe popołudnie dla małych uczestników. Kto nie był, zapraszamy za tydzień!

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
Wielkie wydarzenie muzyczne w Kaliszu – Cris Mil...
Thumb czo%c5%82o
Prawie 24 tysięcy złotych zebrane dla chorych dz...
Thumb 315 191544
Stworzyli laboratorium chemiczne w garażu i wytw...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb szyld 320x110 krzywe page 001  1
Msm icon 30
Bu’a Caffe Pieczywo i Pyszności
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb  mg 7002
Msm icon 30
CAROK - detailing Twojego samochodu
Thumb music store black
Msm icon 30
Szkoła Muzyczna MUSIC STORE
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
więcej»
Bico australia 20131216 146n120