ORNETTE” to nowa droga basisty Grzegorza Stępnia, który od ponad 15 lat jest czynnym muzykiem kultowego polskiego zespołu rockowego “ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY”. Artysta już w kwietniu wystąpi w Kaliszu. Organizatorem koncertu jest kaliska agencja eventowa – Voice Hunters.

Wczoraj w Cafe.Calisia.pl muzyk spotkał się z właścicielkami Agencji Voice Hunters, by ustalić szczegóły współpracy, która zapowiada się bardzo ciekawie.

Już zaplanowano dwa wydarzenia w Kaliszu z udziałem Grzegorza Stępnia.
Pierwsze z nich – 13 kwietnia br. w Cafe.Calisia.pl – będzie w kameralnym stylu: artysta wystąpi z mini recitalem, opowie o sobie i swoich planach, porozmawia z publicznością. Druga z planowanych wizyt w Kaliszu to będzie duży Koncert z Zespołem.

Warto dodać, że Grzegorz Stępień prowadzi także niezwykle ciekawe pogadanki w szkołach na temat uzależnień i pokus, jakie czekają na młodych ludzi. Być może również takie spotkanie da się zorganizować w naszym mieście.

Grzegorz Stępień jest w branży muzycznej od 20 lat. Niedawno wydał album “Twarzą w twarz”, który stanowi zwieńczenie jego długoletniej przygody muzycznej.

Mimo swojej niekomercyjności, krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów jak i mediów. Utwory" Możesz zostać na noc", “Twarzą w twarz” i “Baw się” gościły na liście Antyradia, zajmując na niej miejsca w pierwszej dziesiątce a ballada “Nie zapomnę” kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radia Olsztyn. Marek Wiernik – słynny głos Polskiego Radia – chętnie sięga w swoich audycjach po utwór “Spowiedź”.

Trasa promująca krążek – od Gdańska aż po Wiedeń – obejmowała ponad 60 koncertów.

Koncert zespołu “ORNETTE i Przyjaciele” podczas X Festiwalu imienia Miry Kubasińskiej “Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim był okazją do nagrania teledysku, którego premiera w Teleexpressie przypieczętowała sukces ORNETTE.

Obecnie ORNETTE rozpoczyna pracę nad nową płytą której zapowiedzią jest utwór TAJEMNICA – ballada utrzymana w akustycznym klimacie. Premiera odbyła się programie TVP Halo Polonia.

W planach zespołu znajduje się wydanie koncertu" ORNETTE & Przyjaciele" Akustycznie w wersji DVD Koncert został zarejestrowany 29 Kwietnia 2017 w “Centrum Dźwięku i Słowa” w Niepołomicach i Jest już dostępny Na kanale YouTube Artysty

Skład zespołu tworzą znani i cenieni muzycy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Dzięki prężnym działaniom kaliskiej agencji artystycznej Voice Hunters
Grzegorz Stępień z “ORNETTE” w kwietniu wystąpi w naszym mieście.

Obserwujcie Calisia.pl – przed koncertem będzie do wygrania płyta z autografem artysty!

Zobacz także
Thumb 315 214255
Wielkopolski Finał XXII Ogólnopolskiego Turnieju...
Thumb plakaty dali 4
Wystawa Salvadora Dali w kaliskim Ratuszu
Thumb dsc 5950
Koncert dla małych melomanów na Dzień Matki [zdj...

Komentarze


Uwaga: Komentarze moderowane. Twój wpis pojawi się po akceptacji moderatora.Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb 2
Msm icon 30
Restauracja Pałac Tłokinia
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb att00250
Msm icon 30
Hotel Kristoff
Thumb zrzut ekranu 2010 11 28  godz. 19.57.34  article
Msm icon 30
Restauracja Nastrojowa
Thumb img 7818
Msm icon 30
Magic Garden Hostel
więcej»
Bico australia 20131216 146n120