Nieudany sparing KKS-u. Wysoka porażka z Jarotą Jarocin [ZOBACZ BRAMKI]

2017-01-30 10:15:00 red / kkskalisz.pl

Nie udał się drugi sparing piłkarzom KKS-u Kalisz przed zbliżającą się rundą wiosenną rozgrywek II ligi. Na oblodzonym boisku w Jarocinie gospodarze pokonali kaliszan aż 4:0. Zobaczcie bramki z tego meczu.

W ekipie niebiesko-biało-zielonych nie zabrakło testowanych zawodników. To jednak testowany gracz Jaroty jako pierwszy wpisał się na listę strzelców, pokonując już w trzeciej minucie bramkarza KKS-u. Do przerwy gospodarze dołożyli jeszcze trafienie Huberta Antkowiaka, natomiast najlepszą okazję po drugiej stronie zmarnował Adam Święcicki.

W drugiej odsłonie padły dwa gole, oba strzelone przez napastników Jaroty. W 60. minucie karygodne błędy kaliskiej defensywy wykorzystał Christian Nnanami, wynik dziesięć minut później ustalił Hubert Antkowiak.

Kolejny sparing kakaesiacy zagrają już w najbliższą sobotę, 4 lutego w Miliczu, a ich rywalem będzie Ślęza Wrocław.

Sparing, 28.01.2017, godz. 12:00
Jarota Jarocin – KKS Kalisz 4:0 (2:0)

1:0 zawodnik nieznany 3. min, 2:0 Hubert Antkowiak 33. min, 3:0 Christian Nnanami 60. min, 4:0 Hubert Antkowiak 70. min

KKS Kalisz (I połowa): zawodnik testowany – Marcin Tomaszewski, Mateusz Gawlik, Marcin Lis, zawodnik testowany, Konrad Chojnacki, Michał Grzesiek, Błażej Ciesielski, zawodnik testowany, Adam Święcicki, Rafał Jankowski

KKS Kalisz (II połowa): Jędrzej Dorynek – Dominik Domagalski, Damian Matczak, Damian Czech, Łukasz Grabowski, Jakub Kania, Marcin Lis (Michał Grzesiek), zawodnik testowany (60. Szymon Pacholski), Ivelin Kostov, Stayko Stoychev, zawodnik testowany