Doświadczenie połączone z nowoczesnością, najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym stylem to obraz firmy Haft od ponad 140 lat, która specjalizuje się w aranżacji najpiękniejszych wnętrz dodając szyku i elegancji. Z myślą o swoich Klientach, dbając o ich komfort i wygodę Fabryka Firanek i Koronek Haft otworzyła nowy sklep na pl. Jana Pawła II.

Article czo o

Misją firmy Haft jest być pierwszym wyborem dla Klientów, ponieważ nie chce być tylko producentem, ale wspólnie z nami kreatorem wnętrz. Niemal każdy z nas w swoim domu ma chociażby firankę czy obrus wyprodukowany przez Haft, dla wielu to oczywisty wybór, szukając eleganckich dodatków dla swojego mieszkania, domu czy biura decydujemy się właśnie na Haft.

Ponieważ Haft specjalizuje się przede wszystkim w aranżacji wnętrz, łącząc tradycję kaliskiego dziewiarstwa i 140-letnie doświadczenie – tworzy niepowtarzalne wzory, pasujące do stylu nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najnowszy sklep kaliskiego producenta mieszczący się na pl. Jana Pawła II idealnie łączy wszystkie wymienione wcześniej cechy.

Jest nowoczesny, choć swoimi wyrobami zabiera nas do świata ponad 140 lat tradycji i doświadczenia. Przez dodanie najnowszych wyrobów i tkanin tworzy niezwykle spójną całość, gdzie w jednym miejscu zakupy mogą robić trzy, a nawet cztery pokolenia, ponieważ w tym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz sklepów stacjonarnych w Kaliszu, produkty oferowane przez Haft, możemy znaleźć w blisko 600 sklepach z asortymentem do dekoracji wnętrz na terenie całego kraju. Poprzez sklep internetowy produkty takie jak firanki i obrusy mogą gościć w najdalszych miejscach na świecie.

Zapraszamy do nowego sklepu przy ul. Jana Pawła II.
Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w sobotę od 9.00 do 13.00.

haft.com.pl

Zobacz także
Thumb arcydziela beethovena
Arcydzieła Beethovena w wykonaniu Filharmonii Ka...
Thumb pianosong plakat a3 v1r07 20180220 czo o
Koncert z okazji dnia kobiet. Uwaga konkurs!
Thumb portal kaliszpl banery 01 czo o
Wymyśl hasło i wygraj smartfona! Ruszył konkurs ...

Nie ma możliwości komentowania tego artykułuThumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb zrzut ekranu 2015 08 14  godz. 15.34.08
Msm icon 30
Galeria Tęcza - prawdziwe centrum handlowo - rozrywkowe
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb obrazek 4
Msm icon 30
NZOZ Dentical
Thumb att00250
Msm icon 30
Hotel Kristoff
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»
Bico australia 20131216 146n120