W Sali Zielonej kaliskiej PWSZ na ul. Nowy Świat, odbyła się konferencja w ramach projektu społecznego “Odważni wygrywają” poruszająca profilaktykę raka jąder.

Article czo o

Podczas konferencji uczniowie kaliskich szkół dowiedzieli się m.in. jak wykonać samobadanie – Jest to jedno z pierwszych spotkań dużej kampanii profilaktycznej. Duże słowa podziękowania chcę skierować do inicjatorów – Fundacji Bread of Life z Tomaszem Jeżykiem na czele – mówi wiceprezydent Karolina Pawliczak – Uważam, że o zdrowiu trzeba mówić dużo i trzeba mówić wszędzie. Dlatego miasto również włącza się bardzo aktywnie w tę kampanię i wierzę, że dużo dobrego nam z tego wyjdzie – dodaje.

W konferencji udział wzięli: wiceprezydent Kalisza Karolina Pawliczak, prezes Fundacji Bread of Life Tomasz Jeżyk, rektor kaliskiej PWSZ Magdalena Pisarka – Krawczyk, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM Tomasz Rogoziński, psychoonkolog Fundacji Bread of Life Elżbieta Dudziak oraz psychoonkolog Anna Jelenik z Dolnośląskiego Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji we Wrocławiu.

W poniedziałek przed kaliskim ratuszem przedstawiciele Fundacji Bread of Life rozdawali jajka, co miało uświadomić zarówno mężczyzn jak również ich partnerki, jak ważne są regularne badania.(Więcej o tej akcji TUTAJ)

Zobacz także
Thumb czo%c5%82o
SZTUKAKUKA 2018. Ruszył weekend wspaniałej zabaw...
Thumb screenshot at kwi 19 07 32 11
Kto i dlaczego wjeżdża do Parku Miejskiego?
Thumb czo%c5%82o
Bądź Fit z Galerią Amber i siostrami Bukowskimi ...

Komentarze
Drogi Użytkowniku Portalu Calisia.pl! Zanim opublikujesz komentarz POMYŚL, czy jest on rzeczowy w kontekście artykułu, pod którym chcesz go zamieścić! Czy nie obrażasz kogoś lub nie naruszasz dóbr osobowych innych ludzi? Pamiętaj, że nawet w Sieci nie jesteś anonimowy!

Uwaga: Komentarze zamieszczane na www.Calisia.pl przez użytkowników nie są na bieżąco moderowane. Jeśli zauważysz wpis obrażający kogokolwiek możesz: zgłosić obraźliwy komentarz do usunięcia mailem na adres redakcja@calisia.pl. Zareagujemy najszybciej jak jest to możliwe.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Portalu, za treść których Calisia.pl nie ponosi odpowiedzialności. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania obraźliwych wpisów. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie prawo lub dobre obyczaje, zawiadom nas o tym.
Thumb zrzut ekranu 2017 11 02 o 16.08.20

Zamieszkaj na Osiedlu Panorama Park II

Article xe1s0459

Festiwal Smaku w Cafe.Calisia.pl
Thumb dominos
Msm icon 30
Domino's - doskonali w smaku, szybcy w dostawie!
Thumb 422176 271829882929891 753863972 n
Msm icon 30
EURO KEBAB
Thumb obrazek 62
Msm icon 30
Ignaszak - Salony Audi, VW i Skody
Thumb elena logo big
Msm icon 30
ELENA - Kolagenum i naturalne dodatki do żywności
Thumb cafe logo
Msm icon 30
CAFE CALISIA.PL - Kawiarnia i Internet
więcej»
Bico australia 20131216 146n120